Перелік всіх новин

Середа, 09.03.2016 - 13:16

У СК зростає число працівників з нульгодинними контрактами

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними британського Бюро Національної Статистики (ONS) у Британії зростає число працівників з так званими нульгодинними контрактами, які не гарантують працівникам визначеної кількості робочих годин за будь-який період часу.

Це означає, що 2.5% від всіх британських працівників працюють за контрактами, при яких роботодавці не гарантують їм жодних мінімальних годин оплати праці.

Число подібних працівників на даний час складає 801 тисячу і є найбільшим числом від того часу, коли ONS почало вести цю статистику.

Один зі статистів ONS, пан Nick Palmer каже, що зростання нульгодинних контрактів частково вказує на те, що від початку цього року було дещо ущільнено умови таких контрактів.

У своєму звіті ONS також вказує на те, що у листопаді минулого року було приблизно 1.7 мільйонів контрактів, котрі не гарантують жодних мінімальних годин, що вказує на те, що багато з працівників мали більше ніж один подібний контракт, тобто багато з низ мали декілька роботодавців.

Нульгодинними (zero-hour) контрактами є такі, при яких ваш роботодавець не гарантує вам якоїсь певної мінімальної кількості годин. Якщо роботодавець вказує у контракті, що вам для прикладу гарантується 160 годин щомісяця, то це означає, що навіть якщо ви з будь-яких причин відпрацювали тільки 100 годин, то роботодавець все одно має заплатити вам за 160 годин. При нульгодинному контракті роботодавець зобов'язаний платити вам тільки за відпрацьовані вами години.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35761924

Подібні статті: