Перелік всіх новин

Четвер, 10.03.2016 - 12:49

Рекордна кількість ям на британських дорогах

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
За даними організації британських мотористів, АА, останнім часом значно погіршився стан доріг Британії з просто рекордною кількістю ям.

У АА кажуть, що місцевим радам варто зосередити максимальну увагу на ремонті доріг, після того, як дослідження організації виявило, що за останні два роки 39% від всіх британських мотористів скаржились на незадовільний стан доріг та на дуже велику кількість ям на дорогах.

Організація також закликає центральний уряд збільшити видатки на фінансування ремонту доріг у цьогорічному бюджеті, який Канцлер Озборн представлятиме на наступному тижні у Палаті Громад.

У центральному уряді кажуть, що місцеві ради отримують "безпрецедентну" кількість грошей для ремонту доріг.

У своєму дослідженні АА опитала 25'208 водіїв. Тридцять дев'ять відсотків скаржились на те, що їх колеса, кузов та інші агрегати зазнали значних пошкоджень саме через ями на дорогах, яких стає все більше та більше.

Речник Асоціації Місцевих Урядів (LGA), пан Peter Box каже, що теперішній рівень фінансування означає, що місцеві ради Британії мають змогу тільки латати ями на дорогах, а на проведення якихось широко масштабних ремонтів просто не вистачає грошей.

Обслуговування доріг у Британії перебуває у відповідальності Англії, Уельсу, Шотландії та Північної Ірландії.

Міністр транспорту центрального уряду, пан Andrew Jones каже, що центральній уряд виділив місцевим радам Англії рекордних 6 мільярдів фунтів на покращення доріг місцевого значення на наступні п'ять років.

Він зокрема каже: "Тільки у минулому році ми долали радам додаткових 250 мільйонів саме на ямковий ремонт.".

Куди зникають всі ці гроші, ніхто не може сказати.☺ Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35770425