Перелік всіх новин

Четвер, 10.03.2016 - 20:25

Настанови: Як оберегти себе від раку

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Британська організація з досліджень запобігання раковим захворюванням - The Cancer Prevention Research Trust випустила низку настанов, дотримання яких може значно допомогти у запобіганні захворюванням на рак, кожна з яких перелічується на цій сторінці.

- Уникайте постійного, жорсткого та однакового харчування та жорсткого чи обмеженого стилю життя. Для людини бажано мати змінне життя з бажано щоденними змінними раціонами харчування та змінним життєвим стилем. Це необхідно для того аби уникнути виникнення канцерогенів хімічні речовини або фізичні чи біологічні агенти, які є причиною виникнення злоякісних новоутворень (раку) ).

- Обмежуйте вживання надто гострих страв.

- Обмежуйте вживання трав'янистих приправ та вживання трав'янистих напоїв. Це особливо стосується вагітних. Окремі трави мають канцерогенні властивості. Проте, більшість з відомих трав ще не було цілковито перевірено на їх канцерогенність та їх тератологійний вплив (виникнення аномалій у зародка).

- Уникайте надмірного вживання жирів тваринного походження та обмежуйте вживання червоного м'яса. Вживайте рибу та пташине м'ясо. Проте, уникайте вживання великої риби, на зразок риби-меча, акул та туни (tuna). Ці риби можуть мати в собі надмірну кількість ртуті.

- Обмежуйте вживання вугілево засмажених, запечених та копчених м'яса і риби.

- Обмежуйте вживання їжі, котру було оброблено нітратами (котрі використовуються для довшого зберігання харчів). Серед них такі, як шинка, бекон та різні ковбаси. Нітрати також часто використовуються для подовження терміну зберігання води. Завжди перевіряйте написи на пляшках про те, чи містяться там нітрати. Чим нижчий вміст нітратів, тим краще. Також, по мірі можливості намагайтесь споживати воду зі скляних пляшок радше ніж з пластикових.

- Уникайте споживання таблеток чи пілюль, котрі містять залізо. Також уникайте вживання їжі багатої на залізо. Низький вміст заліза в крові людини допомагає уникнути раку та бактеріальних інфекцій. Їжа у консервних банках за звичай має в собі великий вміст заліза. Таку їжу варто уникати. Така їжа може також мати в собі певний вміст свинцю. Ракові клітини та інші бактерії процвітають у середовищі, у якому багато заліза.

- Організм післяменопаузних жінок містить у два рази більше заліза ніж у передменопаузних. Жінки, котрі мають важкі періоди, мають нижчий ризик захворювань на рак у порівнянні з жінками з легкими періодами.

- Уникайте надмірного потрапляння сонячних променів на ваше тіло. Трохи сонця є необхідним для тіла для вироблення вітаміну D, який допомагає запобіганню окремих ракових захворювань.

- Не піддавайте себе дії парів різних вибілювачів та хлору.

- Обмежуйте частоту фарбування волосся.

- Не паліть цигарки і намагайтесь уникати пасивного паління.

- Намагайтесь їсти свіжі овочі та фрукти радше ніж варені чи смажені. Також, по можливості намагайтесь уникати розігрівання їжі.

- Їжте висівки (пшеничні, житні, ячмінні, рисові, гречані та інші) і бажано органічні та без доданого заліза.

- Їжте овочі та фрукти багаті на каротиноїди та флавоноїди (морква, абрикоси, помідори, дині, манго, папая, грейпфрут, чорниця). Вони допомагають оберегти тканину від пошкодження. Також, їжте фрукти та овочі, багаті на фолієву кислоту (ожина, малина, клементина, спаржа). Є свідчення, що фолієва кислота допомагає запобігти ракові матки та ракові простати.

- Уникайте синтетичних бета-каротинових добавок. Є свідчення, що подібні добавки сприяють виникненню ракових захворювань.

- Їжте щодня один чи два бразильські горіхи, котрі містять селен.

- Пийте зелений чай. Лабораторні дослідження показують, що зелений чай має запобіжні властивості проти раку.

- Їжте виноград або родзинки за їх багатий вміст проантоцианидину (потужний антиоксидант - сповільнює і часом зупиняє процес окислення). Якщо дозволяють зуби, намагайтесь жувати грона чи родзинки. В іншому випадку змішуйте їх у високо швидкісних міксерах разом з бажаною висівкою.

- Часник дуже часто асоціюють з захистом від раку шлунку та раку простати.

- Для приготування гарячої їжі використовуйте наченя з нержавіючої сталі або скла.

- Жінкам варто уникати вживання талькового порошку біля нижньої частини живота та біля приватних частин тіла. Тальковий порошок може сприяти появі раку матки. Також, намагайтесь уникати вживання тальки у малят при зміні підгузок.

- Якщо ви вагітні, намагайтесь не утримувати домашніх тварин, особливо котів. Їх часто асоціюють з дитячою лейкемією.

- Якщо ви вагітні, намагайтесь уникати парів бензину (напр. під час заправки авто). Бензин також асоціюють з лейкемією.

- Намагайтесь підтримувати здорову вагу вашого тіла. Чисельні дослідження показують, що ожиріння підвищує ризик окремих ракових захворювань і зокрема раку грудей, раку простати, раку слизової оболонки матки, раку кишечника, раку жовчного міхура, раку підшлункової залози та раку нирок.

- Намагайтесь щодня виконувати вправи принаймні 10 хвилин. Чим більше вправ, тим краще.

- Уникайте споживання надмірної кількості вітамінів та мінералів.

- Намагайтесь уникати вживання дуже гарячої їжі. Дуже гарячу їжу та надмірне вживання алкоголю часто асоціюють з раком стравоходу. Обмежуйте вживання алкоголю. З надмірним вживанням алкоголю асоціюють рак грудей, рак порожнини писка, рак печінки та рак горла.

- Якщо ви вагітні або по можливості за рік до зачаття, уникайте вдихання парів лаків та ацетонових сполук. Це часто асоціюють з гострою лімфобластичною дитячою лейкемією.

- Уникайте частих зубних рентгенів. Їх часто асоціюють з раком мозку.

- Маммографію (рентген грудей) часто асоціюють з появою ракових захворювань.

- Останні дослідження показують, що низько вуглеводне харчування може зупинити розвиток раку простати. Цьому також сприяє вітамін А (молочні продукти, масло печінки тріски (cod liver oil)).

- Гормональну замісну терапію з використанням прогестерону та прогестіни асоціюють з виникненням раку грудей та раку матки і також з серцевими захворюваннями. Подібну дію також мають фітоестрогени (природні нестероїдні рослинні сполуки).

- Зранку, коли відкручуєте кран з водою, дайте воді протекти через труби десь біля двох хвилин, перед тим, як питимете воду чи варитимете з неї (незалежно від того, чи ваші труби пластикові, мідні чи залізні).

- Пахвові дезодоранти асоціюють з раком грудей. Природною альтернативою для цього добре пасує дистильований оцет.

- Уникайте мідних добавок. Мідь стимулює вироблення нових кров'яних судин, які сприяють розмноженню ракових клітин.

- Гелікобактерна інфекція сприяє розвиткові раку шлунку.

- Вірус папіломи людини асоціюють з раком грудей. Віруси гепатиту B і С та алкоголь асоціюють з раком печінки. Надмірне вживання солі асоціюють з раком шлунку. Азбест та паління цигарок асоціюють з раком легенів. Надмірне вживання жирів тваринного походження та надто низький вміст кальцію асоціюють з раком товстої кишки. Подібні статті:

Майже в кожному борошні буде фолієва щава Майже в кожному борошні буде фолієва щава20.09.2021
Британський уряд оголосив пташині яйця вільними від сальмонельозу

Вступають в силу нові правила оформлення упаковок тютюнових виробів

Безмолочна дієта може пошкодити ваші кістки

Бігати шкідливо
джерело: http://www.cancer-prevention-research.co.uk/guidelines.php?gclid=CjwKEAiA04S3BRCYteOr6b-roSUSJABE1-6BV-_JiTukW3cGafAeLXxA0iA4zgl0SpoJgPtaam4AoRoCXAfw_wcB