Перелік всіх новин

П'ятниця, 11.03.2016 - 14:47

Welby: страх перед мігрантами не є расизм

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Один з головних настоятелів Церкви Англії, Архієпископ Кентерберійський, Джастин Уелбі каже, що описувати людей, котрі занепокоєні впливом міграції, є просто "обурливо та жорстоко".

У інтерв'ю парламентському журналові, The House, пан Уелбі каже, що на даний час у Британії існує "справжній страх" перед впливом міграції на робочі місця, житло та на Національну Службу Здоров'я.

Разом з тим, він також закликає Британію прийняти до себе, як він каже, "нашу частку" мігрантів, котрі наразі поглинають Європу у неабиякий хаос.

Пан Уелбі також закликає до "глибоких дебатів" щодо майбутнього референдуму за вихід СК зі складу ЄС.

Він каже, що наразі ще не відчуває аби дебати з приводу референдуму адресували питання, які стосуються ролі Сполученого Королівства у цілому світі.

Пан Уелбі також звернувся до тих, хто бажає покинути ЄС, аби вони дуже чітко та ясно виклали свої аргументи, які особливо стосуються того, яким буде майбутнє Британії, коли вона покине ЄС.

А тим, хто хоче залишитись він радить аби вони також виклали чіткі та переконливі аргументи щодо того, як Британія може змінити ЄС та як може Британія зробити ЄС більш ефективним та справедливим.

Він також дуже розхвалив "надзвичайну гуманітарну допомогу", яку Британія надає сирійським та іракським біженцям. Він сказав, що гуманітарна допомога Британії є "абсолютно надзвичайною" працею у гуманітарній сфері.

Разом з цим він каже, що обітниця Британії прийняти на свою територію тільки 20 тисяч сирійських мігрантів до 2020 року є ніяк не співвимірною з тією кількістю, яку приймає до себе наприклад Німеччина.

Він зокрема каже: "Я був у Берліні і бачив, що тамтешні церкви разом з німецькими людьми роблять просто надзвичайні речі. Вони прийняли на свою землю 1.1 мільйони людей тільки у минулому році. А те, що ми приймаємо упродовж чотирьох років тільки 20 тисяч є просто нікчемним.".

Проте, пан Уелбі так і не звернув увагу на те, що Британія разом зі США була однією з найперших та найактивніших учасниць розв'язання конфліктів на Близькому Сході і зокрема у Сирії та Іраку.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35781613

Подібні статті:

Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці Поліція розігнала католицьку службу Великодньої П'ятниці4.04.2021