Перелік всіх новин

Неділя, 13.03.2016 - 10:36

Озборн планує подальші скорочення у наступному бюджеті

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Канцлер Сполученого Королівства, Джордж Озборн (консерватор), у своїй статті у тижневику Sun on Sunday, попереджає про те, що у наступному бюджеті, який він представлятиме Палаті Громад у середу, будуть подальші скорочення бюджетних витрат.

Пан Озборн каже, що "варто діяти радше зараз, ніж потім".

У своїй статті Канцлер пише, що теперішній світ "постав перед фактом найбільш невизначеної ситуації з часів Великої Ресесії (економічного спаду)".

За його словами у наступному бюджеті плануються подальші скорочення публічних витрат для того, аби "країна жила на те, що заробляє, а не на позики".

Пан Озборн зокрема пише: "у бюджеті 16 березня ми визначимо чіткі напрямки того, як житимемо у цей невизначений час". Він продовжує: "Всі наші сподівання на успішний вихід глобальної економіки з кризової ситуації, просто випарувались.".

У статті він звертає увагу на сповільнення економічного зростання китайської економіки. падіння ціни на нафту, зміни у відсоткових ставках у багатьох країнах світу та політичну нестабільність на Близькому Сході, як головні причини сповільнення світової економіки.

Він каже, що "чинна ситуація на світових валютних та фондових ринках є найгіршим початком року за останні п'ятдесять років. У наступному нашому бюджеті ми маємо прийняти ще жорсткіші заощадження державних витрат аби ми могли успішно пройти крізь всі ці негаразди глобальної економіки.

Виглядає так, що пан Озборн насправді планує дикі скорочення і заздалегідь намагається підготувати до цього, вже й до того розлючене просто дикими бюджетними врізаннями та постійним зростанням податковим навантаженням, британське суспільство.

Як пише політична кореспондентка БіБіСі, пані Eleanor Garnier: "Щойно чотири місяці тому, коли пан Озборн представляв парламентові осінній перегляд бюджету, він розповідав, що стан британських фінансів був просто на найвищому рівні. Проте, зараз, коли розмір британської економіки є набагато меншим ніж очікувалось, виглядає так, що Канцлер у минулому не залишив собі багато вільного місця для маневрів.".

На початку свого перебування Канцлером СК, пан Озборн пообіцяв, що до 2020 року перетворить економіку СК з дефіцитної на профіцитну, тобто таку, що не має жодних зовнішніх запозичень.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35796861

Подібні статті: