Перелік всіх новин

Неділя, 13.03.2016 - 13:34

Баронеса Joan Bakewell - анорексія підлітків є нарцисизм

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За словами мовниці британського телебачення та радіо, Баронеси Джоáн Бейкуел, зростання дієтичних вад на зразок анорексії серед підлітків є ознакою все більшого та більшого нарцисизму.

У сьогоднішньому інтерв'ю британському щотижневику «The Sunday Times» голова комітету «Wellcome book prize», Баронеса Бейкуел каже, що вона просто стривожена подібними хворобами, якими найбільше хворіють підлітки і в особливості молоді жінки.

Вона зокрема каже: "ніхто на хворіє на анорексію у суспільствах, де спостерігається нестача їжі".

За даними NHS Англії, число пацієнтів, котрі страждають на харчові симптоми, останнім часом зростає все більше та більше.

За 12 місяців до жовтня 2013 року таких пацієнтів було 2'560, що є збільшенням на 8%, якщо порівнювати з попередніми дванадцятьмá місяцями.

Кількість пацієнтів жіночої статі у дев'ять раз перевищувала кількість чоловіків. Найчастіший вік цих пацієнток - 15 років.

Британський Королівський Коледж Психіатрів раніше звертав увагу на те, що найбільш ймовірною причиною збільшення цього типу пацієнтів є соціальний психологічний тиск на те аби підлітки і в особливості молоді жінки, виглядали просто досконало, а все більша присутність малюнків досконалих людей в Інтернеті додає ще більше кривди до цієї проблеми.

Баронеса Бейкуел, 82 роки, член Палати Лордів, у своєму інтерв'ю каже, що анорексія є "одним з прикладів того, як молоді люди стають все більш самокритичними у відношенні того, як вони виглядають".

Вона зокрема каже: "Я просто стривожена анорексією серед молодих людей, яка зростає через те, що молоді люди найбільше зайняті тим аби бути красивими, здоровими та якомога худішими. У країнах, де нестача їжі, немає анорексії. Ви не знайдете анорексії у таборах сирійських біженців. Я думаю, що анорексія виникла завдяки нарцисизмові. Коли я була молодою, всі наші турботи не зводились до вигляду нашого тіла, а радше до того аби просто вижити у ті важкі часи.".

Проте у цій самі газеті, психіатр-консультант та фахівець у сфері дієтичних вад приватної лондонської лікарні «Nightingale Hospital», пан James Arkell не погоджується з Баронесою і каже, що: "Анорексія є радше результатом гонки за самоконтролем, ніж результатом нарцисизму.".

Довідка: Нарцисизм


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35797158

Подібні статті: