Перелік всіх новин

Понеділок, 14.03.2016 - 13:40

День Співдружності: Королева закликає тісніше тулитись під британським крилом

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
П'ятдесять три держави, котрі колись належали до Британської Імперії, святкують День Співдружності (Commonwealth Day).

Королева Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Еиізабет ІІ, звернулась з приводу Дня Співдружності зі щорічним посланням, головною темою якого є "тісніша співпраця" членів Співдружності.

У своєму посланні королева закликає громадян Співдружності до щедрішої підтримки скривджених радше ніж відокремлення від них.

Герцог Единбурзький, Принц Филип, Герцог та Герцогиня Кембриджу, Уільям та Кейт разом з Принцом Гарі долучаться сьогодні до королеви у Уестминстерському Абатстві, де відбудеться служіння з приводу Дня Співдружності.

Під час служби з промовою виступатиме колишній секретар ООН, Кофі Анан і також буле співати співачка Ellie Goulding.

Серед інших гостей на службі будуть присутні Генеральний Секретар Співдружності, Kamalesh Sharma, Прем'єр-міністр Мальти Joseph Muscat та Вищі Комісари 53 країн, які є членами Співдружності. Посада Вищого Комісара (High Commissioner) є аналогією посла держави, але стосується тільки держав Співдружності і тому у Лондоні немає для прикладу посольства Мальти, а є Висока Комісія Мальти (High Commision).

У вечері королева разом з Принцом Филип, будуть присутніми на прийомі, який даватиме пан Sharma у Хаті Малбороу (Marlborough House), біля Букінгемського Палацу де розташовано Секретаріат Співдружності.

У своєму посланні королева закликає до толерантності членів Співдружності задля добра всіх людей та задля допомоги багатих зубожілим.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35800692

Подібні статті:

Оприлюднено дати вихідних платинового ювілею Оприлюднено дати вихідних платинового ювілею10.01.2022
Принц Гарі одружується з Меґан Маркл

Промова Королеви (Queen's Speech) 2017

Принц Джордж вчитиметься у школі Thomas's Battersea