Перелік всіх новин

Вівторок, 15.03.2016 - 05:40

Поліція не може застосовувати заборону куріння у автомобілях

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними БіБіСі поліція на території Англії та Уельсу не має змоги застосовувати заборону на куріння у автомобілях під час присутності дітей через те, що вони не мають квитанцій.

Заборона на куріння у автомобілях під час присутності дітей (до 18 років) увійшла в силу на території Англії та Уельсу у жовтні минулого року. Максимальний розмір штрафу за це порушення може сягати не більше 50 фунтів. Це законодавство не стосується електронних цигарок.

Застосувавши право на вільний доступ до інформації, БіБіСі отримала інформацію про те, що за перші три місяці дії закону поліція не видала жодного штрафу та жодного судового позову.

У британській Федерації Поліцейських кажуть, що для застосування даного законодавства просто не існує відповідних квитанцій.

В уряді кажуть, що на даний час вирішують цю проблему разом з місцевими радами.

Прокурорський нагляд за дотриманням цього законодавства лежить у відповідальності місцевих рад, котрі з цією метою наймають особливих офіцерів нагляду за дотриманням. Проблема тут в тім, що ці офіцери мають право видавати штрафи, але не мають права зупиняти транспортні засоби. Поліція зі свого боку не має права видавати штрафи за ці порушення, але має право зупиняти транспортні засоби. Як кажуть у Федерації Поліцейських: "ми опинились на межі конфлікту недосконалого законодавства, яке урядові варто вирішити якомога скоріше".


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35808647

Подібні статті: