Перелік всіх новин

Середа, 16.03.2016 - 09:32

Узгоджено злиття Лондонської фондової біржі (LSE) та Франкфуртської Deutsche Boerse

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Лондонська фондова біржа (LSE) та німецька біржа Deutsche Boerse, яка розташована у Франкфурті на Майн, земля Гесен, остаточно узгодили умови "злиття рівних".

Злиття обох компаній в одну створює одну з найбільших біржових компаній у світі.

Згідно з умовами даного злиття акціонери лондонської фондової біржі володітимуть 45.6% нової компанії, а акціонери німецької Deutsche Boerse володітимуть 54.4%.

Виконавчий директор LSE, пан Xavier Rolet каже, що обидві фірми створюють за його словами "комбінацію, яка визначатиме напрямки для світової індустрії".

Згідно з підрахунками фахівців обидвох компаній, дане злиття допоможе їм заощаджувати 354 мільйони фунтів (приблизно 20%) щорічно.

Компанія Лондонська Фондова Біржа вже на сьогодні володіє італійською біржею, Borsa Italiana, котра розташована у Мілані (північна Італія).

Нова злита компанія утримуватиме обидві штаб-квартири, у Лондоні та у Франкфурті. Штаб-квартира нового холдингового утворення, яке матиме назву UK TopCo, буде розташована у Сполученому Королівстві.

Весь процес злиття має бути завершено до початку наступного року.

Коли злиття буде завершено, чинний виконавчий директор LSE, пан Rolet покине свою посаду і упродовж приблизно одного року залишатиметься радником у перехідному процесі. Чинний голова LSE, пан Donald Brydon стане головою новоутвореної UK TopCo, а чинний виконавчий директор Deutsche Boerse, пан Carsten Kengeter стане виконавчим директором UK TopCo.

На початку цього місяця інша компанія, Intercontinental Exchange (ICE), яка володіє фондовою біржею у Нью-Йорку, оголосила, що має наміри зробити пропозицію компанії Лондонську Фондову Біржу (LSE).


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35818997

Подібні статті: