Перелік всіх новин

Середа, 16.03.2016 - 22:29

Скандал з обсиканням на фестивалі у Cheltenham

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Два футболісти вибачились після того, як було зфоторафовано, як вони помочилися у склянку від пива на фестивалі спорту у Челтенам.

Журналістам вдалося зробити фото, коли обидва футболісти, James Collins (форвард клубу Northampton Town) та Samir Carruthers (півзахисник клубу Milton Keynes Dons) "відливали" у склянку від пива і потім виливали вмістиме склянки з балкона стадіону.

Один з гравців сказав Sky News, що то було дурною помилкою. Його було дисципліновано його клубом, проте речники Milton Keynes відмовились давати будь-які інтерв'ю з цього приводу.

За повідомленням іншого клубу пана Колинс було оштрафовано позбавленням його двотижневої зарплати.

Поліція графства Ґлосестершиа повідомила, що отримала інформацію про цей випадок, проте вони не мають жодного наміру застосовувати будь-яке покарання щодо винуватих через те, що ніхто не постраждав і їх дії не були загрозливими від'як балкони розташовані не над глядачами, а над травою.

Балкони розташовані над травою


Чотириденний фестиваль у Челтенам є одним з головних подій кінного сезону. Він дуже нагадує фестиваль у Ascot, який відбувається у червні кожного року з присутністю королеви.

Сьогодні на фестивалі у Челтенам був так званий День Дам (Ladies Day).

Про минулорічні події у Royal Ascot читайте у статті
Royal Ascot - Королівські скачки - парад капелюхів


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-35821827