Перелік всіх новин

Четвер, 17.03.2016 - 12:47

Національний банк залишив відсоткову ставку без змін

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Грошовий комітет Банку Англії сьогодні вирішив залишити базову відсоткову ставку на рівні 0.5%.

Вже сім років поспіль, як Банк Англії продовжує утримувати базову відсоткову ставку на рівні пів відсотка річних, тобто на рекордно низькому рівні від того часу, коли було засновано банк у 1694 році.

Дана відсоткова ставка є визначальною у встановленні відсоткових ставок по кредитах та у нарахуванні відсоткових ставок іпотечних кредитів (mortgate).

Голова Банку Англії, пан Mark Carney на засіданні комітету сказав, що у наступні два роки відсоткова ставка має почати повільно рухатись вгору. Проте, він не сказав, коли може початись цей рух.

Окремі аналітики вважають, що у наступні кілька місяців Банк Англії може навіть понизити відсоткову ставку через те, що банк шукає нові шляхи оживити економіку Сполученого Королівства.

Попри ці твердження, пан Карней каже, що Банк Англії не має жодних намірів запроваджувати негативні відсоткові ставки на зразок тих, які вже було запроваджено центральними банками Японії та Європи (ЄЦБ).

Негативна відсоткова ставка національного банку може означати, що якщо ви заощаджуєте гроші на своєму рахунку, то не банк виплачуватиме вам відсотки за зберігання, а радше навпаки, ви платитимете за це своєму банкові.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35831827

Подібні статті: