Перелік всіх новин

Четвер, 17.03.2016 - 20:04

IFS: зарплата зростає надто повільно

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Впливовий британський аналітичний центр - Institute for Fiscal Studies (IFS) застерігає, що Британію найближчим часом очікує кволе зростання рівня зарплати та помітне сповільнення зростання стандартів життя людей.

Аналітики з IFS кажуть, що, якщо вірити прогнозам, які обіцяють сповільнення економічного зростання, то ми всі маємо причини для занепокоєння.

Це призведе до нижчих зарплат, нижчих стандартів життя, що у свою чергу призведе до зменшення надходжень у казну держави.

У своїй вчорашній бюджетній промові пан Озборн сказав, що за даними Бюро Бюджетної Відповідальності (OBR) у Британії очікується дещо повільніше зростання економіки, ніж те, яке прогнозувалось раніше.

У цьому сповільненні пан Озборн звинувачує сповільнення світової економіки.

Лейбористи зі свого боку звинувачують пана Озборна в тім, що він врізає податки для багатих за рахунок бідних.

Аналітики IFS кажуть, що низька продуктивність є головним чинником поганих перспектив економіки Сполученого Королівства.

Інший аналітичний центр, Resolution Foundation каже, що навіть попри те, що від квітня 2017 року неоподаткований мінімум зростає від 11'000 фунтів до 11'500, найбідніші домогосподарства все одно отримуватимуть тільки додаткових 10 фунтів за рік, у той час, коли багатші отримуватимуть 225.

Проте, сьогодні зранку на БіБіСі Радіо 4 пан Озборн захистив свої плани і сказав, що Сполучене Королівство все одно зможе вийти на бюджетний профіцит у розмірі 10 мільярдів до 2020 року.

Проте, у IFS кажуть, що якщо перспективи економічного зростання погіршаться ще більше, то пан Озборн має тільки 50% шансу на те, аби до 2020 року досягти 10 мільярдів фунтів бюджетного профіциту, або йому доведеться запроваджувати ще жорсткіші бюджетні скорочення.
Таблиця IFS - аналіз бюджету Джорджа Озборна (між 2015 та 2019 роками)
Вертикальна шкала графіку показує річний дохід господарства
На горизонтальній розташовані господарства (від найбідніших до найбагатших).
Крива лінія графіку показує перспективи доходу вашої родини у залежності від того, де ви перебуваєте на горизонтальній шкалі (чорна - гроші, біла - відсотки)


джерело: www.independent.co.uk

Подібні статті:

Понад 2 млн працівників отримують підвищення зарплати на 4%