Перелік всіх новин

На британському ринку з'явився новий жіночий презерватив

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсНа британському ринку з'явився новий презерватив для жінок з "таємним інгредієнтом".

Разом з запобіганням випадкової вагітності, презерватив "VA w.o.w. Condom Feminine" також має вмонтований вібратор, яким можна керувати дистанційно через з'єднання блутуз (Bluetooth), що є у майже кожному мобільному телефоні та планшеті.

Згідно з твердженням компанії-виробника - IXü, яка базується у штаті Мічіґан (США), жінки вживатимуть його з великим бажанням. Компанія кладе собі за мету поєднання презервативів з міні сексзабавками.

Також, згідно дослідженню 50 жінок, 70% з них досягали оргазму з його використанням під час статевого акту та всі досягали додаткових оргазмів після нього.

У рамці презервативу вмонтований вібратор, що розташований перед самим клітором та може перенаправлятись дистанційно через бездротове з'єднання, а з іншого боку розташована маленька м'яка губка, яка тримає все на своєму місці.

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсНова форма контролю вагітності: презерватив "The VA w.o.w. Condom Feminine".

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсУ презерватив вмонтовано бездротовий вібратор.


Подібні статті:

Лондонець загинув у ванній під час зарядки IPhone
джерело: http://www.mirror.co.uk/