Перелік всіх новин

Неділя, 20.03.2016 - 12:30

Хвора на анорексію одужує при допомозі соціальних мереж

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Молода жінка, чия вага, через анорексію зійшла до 38 кілограм, видужує дивовижно швидкими темпами, завдяки соціальній мережі Інстаґрам.

Панночка Hayley Harris, 23 роки, мешканка міста Chelmsford, що у графстві Есекс спостерігала за тим, як розміри її одягу знижувались до просто неймовірного четвертого (32 європейський).

Вона була дійшла до того, що за цілий день з'їдала кілька низько калорійних сухарів та випивала одне горнятко чорної кави.

У решті-решт, її забрали до лікарні, після того, як її вага впала до 38 кілограм. Лікарі сказали їй, що вона постала перед серйозною загрозою зупинки серця.

Проте, на даний час, завдяки соціальній мережі Інстаґрам, панночка Гейлей успішно поправляється і її вага вже досягає 50 кілограм.

На своїй сторінці у мережі Інстаґрам панночка Гарис регулярно викладає свої фотографії, котрі є історією її одужування від анорексії.

Гейлей каже: "Власним прикладом я хочу показати дівчатам та хлопцям в усьому світі, що ми можемо одужати від цієї жахливої хвороби.".

Гейлей також каже, що хворіла цією хворобою упродовж кількох років, а у червні минулого року її стан погіршився настільки, що її довелось покласти у лікарню, після чого вона схаменулась та взялася за своє одужування.

джерело: http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/anorexic-woman-23-whose-weight-7594245

Подібні статті: