Перелік всіх новин

Вівторок, 22.03.2016 - 09:05

93-Річну залишили жити у тваринних умовах

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Міська рада міста Nottingham почала розслідування про те, як 93-річну жінку було залишено просто у жахливих умовах без жодного догляду попри те, що компанія постійно отримує гроші за її догляд.

Восьмого березня цього року, коли жінку спантеличило на дорозі, прохожа пані Ursula Norris вирішила провести її до дому. Коли пані Урсулá прийшла до помешкання жінки, стан помешкання привів пані Урсулу просто в жахи.

Через кілька днів пані Урсулá вирішила знову довідатись до жінки та перевірити чи за нею хтось доглядає. Проте, виявилось, що жоден з опікунів не відвідували жінку упродовж дуже довгого часу, після чого пані Урсулá вирішила повідомити місцеву поліцію.

Приватна компанія з догляду та опікунства на ім'я Sevacare має контракт з міською радою міста Нотінгем, згідно з яким має зобов'язання догляду за цією жінкою, за що постійно отримує відповідну плату.

За словами пані Урсули найперше, що її вразило, це нестерпно нудотні та надзвичайно вразливі запахи у помешканні жінки. Вона каже, "так не утримують навіть тварин". У помешканні жінки вона виявила кількандцять сумок сміття, багато прострочених харчів, личинки на стінах та майже повністю запліснілий та місцями вже гнилий килим на підлозі.

Поліція графства Нотінгемшиа направила протокол до міської ради міста, яка у свою чергу почала розслідування даної справи.

Попри це, пані Урсулá разом зі своїми подружками вирішили самотужки добровільно допомогти жінці та вже другий тиждень приводять помешкання жінки у людський стан.

У Англії таке трапляється часто, тобто коли одні компанії отримують за щось гроші, а інші люди потім добровільно роблять цю роботу. Головне, що у компанії отримали гроші, а чи зробили роботу, то якось воно буде. Скільки міська рада платить, точно не називається, але у Англії такий догляд коштує принаймні півтори тисячі фунтів на місяць.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-nottinghamshire-35861959

Подібні статті: