Перелік всіх новин

Вівторок, 22.03.2016 - 13:36

У Англії зменшується споживання солі

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Упродовж останньої декади серед дорослих людей на території Англії спостерігається зниження споживання солі приблизно на один грам на день і на даний час щоденне споживання солі в середньому складає 8 грам.

Про це повідомляє організація Публічне Здоров'я Англії (Public Health England, скор. PHE).

Проте, за словами багатьох фахівців щоденне споживання 8 грам все ще занадто велике. Рекомендований рівень споживання не має перевищувати 6 грам на день.

Приблизно три четвертих солі, яку ми споживаємо, міститься у продуктах харчування, які ми купляємо у крамницях.

Добре відомо, що надмірне вживання солі має вплив на підвищення тиску крові в організмі людини, що у свою чергу підвищує ризик інсульту.

Виробникам продуктів харчування на території Британії у 2006 році центральним урядом було рекомендовано зниження рівня солі. За даними фахівців саме це й спричинило зниження споживання солі, яке ми зараз спостерігаємо.

Цілковито відмовлятись від споживання солі в жодному разі не потрібно. Сіль є важливим мінералом, який потрібний для нормального функціювання людського організму.

Виробники продуктів харчування на території ЄС зобов'язані повідомляти споживачів про вміст солі у їх продуктах, подібно до того, який зображено на малюнку.

Виробники продуктів зобов'язані інформувати споживачів про вміст основних речовинджерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35870399

Подібні статті: