Перелік всіх новин

Вівторок, 22.03.2016 - 14:04

Оплати за телефонні лінії може бути скасовано

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Британські домогосподарства, котрі купляють тільки широкосмуговий інтернет зв'язок можуть бути звільнені від автоматичної сплати за користування телефонною лінією, якщо вони нею не користуються.

На даний час на території Британії, коли ви купляєте широкосмуговий інтернет зв'язок (broadband), до вашого рахунку автоматично додається оплата за користування телефонною лінією, по якій здійснюється цей зв'язок.

На даний час ця плата приблизно дорівнює 18 фунтів щомісяця.

Проте, Міністр Культури, Зв'язку та Креативних Мистецтв центрального уряду Сполученого Королівства. пан Ed Vaizey, висунув офіційну пропозицію, яка дозволить британським господарствам не сплачувати за користування телефонною лінією, якщо вони нею не користуються.

Пан Вейзей хоче аби споживачі платили тільки за ті послуги, котрі їм потрібні та описує чинну систему стягнень за телефонні лінії, як "аналогова система у цифровому світі".

За останніми підрахунками кожне п'яте господарство Британії зовсім не користується стаціонарними лініями зв'язку.

За даними асоціації у сфері зв'язку, ASA, останнім часом у Британії багато компаній вдаються до пропозицій великої кількості різних пакетів своїм клієнтам з метою спантеличення та приховування додаткових стягнень.

Від травня цього року британський наглядовий орган у сфері зв'язку, Ofcom, вводить нові правила, котрі обмежуватимуть кількість пакетів, які кожна компанія може запропонувати своїм клієнтам.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35869222

Подібні статті:

Від 2019 користувачі інтернетом будуть отримувати автоматичну компенсацію за його вади