Перелік всіх новин

Середа, 23.03.2016 - 09:36

Догляд за вагітними у Англії викликає занепокоєння

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У Королівському Коледжі Акушерів та Гінекологів провели дослідження п'ятьсот п'ятьдесяти народжень на території Англії та прийшли до висновку, що різниця у стані догляду за вагітними жінками значно залежить від того, де ви живете і є такою, що за їх словами, викликає значне занепокоєння.

Дослідження виявило значні відмінності у практиці між різними закладами і застерегло, що далеко не всі жінки отримують однакові стандарти догляду, котрі суттєво відрізняються у залежності від того, де розташований той чи інший материнський заклад.

Дане дослідження було проведено у співпраці з Лондонською Школою Гігієни та Тропічної Медицини.

Під час дослідження вивчались дані про народжування за 2013 - 2014 роках. Дослідження не брало до уваги нестандартні народжування на зразок двійнят, трійнят та подібні.

Дослідження показало, що у окремих відділеннях 8% матерям був потрібний кесарів розтин, а у інших закладах це число перевищувало 15%.

У одних закладах народжування 20% матерям, котрі народжували вперше, була потрібна допомога з інструментами під час народжування природнім способом, а у інших закладах цей відсоток складав тільки 10%.

У залежності від того, де відбувається народження було також виявлено значні відмінності у потребах акушерів у так званій епізіотомії (розтин вагіни). У одних закладах необхідність розтину визначали у 29% випадків, у той час, як у інших такі рішення приймали аж у 44% випадків.

Речниця трасту National Childbirth Trust, пані Elizabeth Duff каже, що: "Ми не повинні скотитись до такого рівня догляду, який визначає якість догляду за народжуванням, як "лотерею поштових індексів", тобто де все залежить від того, де ви живете. Просто не припустимо, що якість догляду залежить від місця розташування того чи іншого закладу. Ми закликаємо всі заклади NHS провести негайне вивчення проблеми з народжуванням та доглядом за вагітними і зробити відповідні висновки.".

У своїй реакції на результати цього дослідження міністри центрального уряду заявили, що NHS все одно залишається безпечним місцем для народжування дітей, але також погодились з тим, що потрібні покращення.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35866245

Подібні статті: