Перелік всіх новин

Четвер, 24.03.2016 - 08:00

Щороку скасовується 40% депортацій через брак працівників

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
У сорока відсотках випадків депортація іноземних злочинців та впійманих нелегальних мігрантів за межі Британії не відбувається через нестачу персоналу.

Останній звіт Незалежного Головного Інспектора Кордонів та Міграції свідчить про те, що за вісімнадцяти місячний період довелось скасувати 34 тисячі авіаквитків за браком персоналу, котрі мали б здійснювати ескорт затриманих.

У Home Office (внутрішні справи) кажуть, що натхненно працюють над вирішенням цієї проблеми.

В уряді також кажуть, що у окремих випадках питання депортації ставало неможливим з погляду законодавчих та інших правових причин і також часом через "нестерпну" поведінку тих, кого потрібно було висилати.

У звіті йдеться, що на даний час у компанії, яка займається депортацією іноземців, спостерігається надзвичайний брак персоналу.

Сума втрати від невикористаних квитків за цей самий термін складає 1.4 мільйони фунтів, що є майже 4% від всієї суми, яку витрачають на подібні квитки.

Також, повідомляється про те, що далеко не далеко не завжди ведуться чіткі звіти про те, скільки квитків втратили, а скільки ні.

Приватна компанія на ім'я Tascor, яка займається висиланням людей за межі Британії, спроможна вислати кілька людей з країни не раніше ніж на п'ятнадцятий день після того, як про це надходять прохання від уряду.

Звіт було зроблено за період від жовтня 2014 року до березня 2015-го. На кожного успішно видаленого за межі країни іноземця було витрачено в середньому вартість двох з половиною квитків.

Авіакомпанії також не дуже квапляться повертати квитки. Кількість успішно повернених квитків склала приблизно 43 - 93%. Це трапляється через те, що замовляються за звичай найдешевші квитки, котрі компанії не зобов'язані приймати назад і повертати за них кошти.

Ще один звіт також вказує на те, що офіційні особи просто втратили "з поля зору" кільканадцять тисяч іноземних студентів, чиї візи вже завершили свій термін дії.

Для того, аби отримати студентську візу, іноземні студенти мусять надати у британські консульства форму з ліцензованого урядом Британії освітнього закладу, який тоді також стає спонсором студента чи студентки.

В умовах ліцензії вказано, що спонсори мусять повідомити Home Office про будь-які зміни в обставинах студентів, які матимуть вплив на їх спонсорство. До таких належать для прикладу такі, як неявка студентів на заняття упродовж тривалого часу або завчасне призупинення їх навчання.

Після того, як освітній заклад повідомляє про це уряд, офіційні особи в уряді вирішують чи призупинити термін дії візи студентів чи ні. Зверніть увагу: вони не призупиняють, а тільки вирішують чи призупиняти чи ні.

Група спостерігачів, котрі готували звіт, звертають увагу на те, що у 71'601 випадках просто не існувало будь-якого процесу моніторингу студентів.

У звіті зокрема йдеться: "Багато з цих студентів мабуть вже покинули Сполучене Королівство, а мабуть ще не покинули. Також цілком можливо, що їм було продовжено право перебування у СК на основі якихось інших умов чи обставин. Саме головне тут те, що ніхто нічого про них не знає.".

У Внутрішніх Справах кажуть, що "вже почали адресувати рекомендації звіту, які стосуються квитків та ескорту депортованих".

Якщо звіт тільки щойно побачив світ, як вони так швидко "вже почали працювати", ніяк не відомо. Подібні статті:

Після майже 60 років проживання чоловікові сказали що він нелегал

Банки перевірятимуть всі поточні рахунки для виявлення нелегальних мігрантів
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35888188