Перелік всіх новин

П'ятниця, 25.03.2016 - 09:11

У мандрівників можуть бути затримки з виїздом за кордон

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Британські мандрівники, котрі планують виїзд за межі Британії у ці пасхальні вихідні, можуть постати перед фактом триваліших затримок у пунктах пропуску через надзвичайні заходи безпеки пов'язані з недавніми терактами у Бельгії.

У Британії спостерігається посилене патрулювання поліцією на летовищах та вокзалах разом зі щільнішою перевіркою на кордонах, від вівторка після того, як було здійснено теракти у Брюсселі.

Приблизно два мільйони британців планують здійснити поїздки за кордон з метою відпочинку у ці пасхальні вихідні, які тривають від цього четверга до вівторка наступного тижня.

Речники уряду кажуть, що можуть бути короткочасні затримки і радять британцям завчасніше з'являтись на летовищах та вокзалах.

Пасажирам Євростар було запропоновано прибувати на вокзали на годину раніше, через те, що посилена перевірка безпеки при посадці у потяги спричинять триваліші затримки.

Лондонські аеропорти також будуть надзвичайно наповнені. У ці пасхальні вихідні Heathrow, Gatwick, Stansted та Luton очікують понад 950 тисяч пасажирів.

Також, приблизно шість мільйонів британців планують провести ці пасхальні вихідні на курортах Британії. Проте, їм також не дуже пощастить з мандрівками через заплановані чисельні інженерні роботи на практично всіх напрямках британської залізниці.

Потяги Гіфроу Експрес ходитимуть тільки кожних 30 хвилин через заплановані роботи на Crossrail.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35897433

Подібні статті:

У скасуванні рейсів BA винен інженер