Перелік всіх новин

П'ятниця, 25.03.2016 - 09:44

Надто мало кандидатів на головні поліцейські посади

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У травні цього року на території Англії та Уельсу відбудуться вибори комісарів поліцій графств.

У Британії органи поліції перебувають під юрисдикцією графства, а не центрального уряду, тобто кожне графство та лондонська метрополія мають власну поліцію, на чолі якої стоїть Головний Комісар Поліції (Police and Crime Commissioner), який обирається на виборах графства кожних чотири роки.

Головний Комісар у свою чергу призначає Головного Поліцейського Констебля графства, який вже є фахівцем поліцейської справи і здійснює реальне керівництво поліцією графства.

За даними статистики понад половина кандидатів на посади Головних Констеблів поліції графств є вихідцями з цих самих поліцейських органів.

Багато спостерігачів кажуть, що занепокоєні тим, що на посади Головних Констеблів подають заяви все менше та менше кандидатів, що у свою чергу свідчить про можливе, за їх словами, "висихання талантів".

Від 2012 року у одинадцятьох графствах на посаду Головного Констебля була тільки одна кандидатура.

Члени Палати Громад у парламентському комітеті внутрішніх справ пропонують рекламувати ці посади поза межами графств та навіть поза межами країни разом з частковим підвищення чинної зарплати.

На даний час зарплата Головного Констебля поліції графства коливається від 140 до 190 тисяч фунтів за рік у залежності від графства, яка є вищою ніж зарплата Прем'єр-міністра Британії, яка на даний час дорівнює 170 тисяч фунтів.

Також, за даними статистики на посади Головних Констеблів найчастіше претендують кандидати, які є у той чи інший спосіб особами відносно наближеними до самих Комісарів Поліції, котрі їх призначають.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35894558


Подібні статті:

Лондон збільшив кількість озброєної поліції