Перелік всіх новин

П'ятниця, 25.03.2016 - 14:11

Принаймні 24 нелегали мають великі шанси отримати статуси біженців

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Принаймні 24 нелегальні мігранти, котрих було затримано поліцією під час їх висадки з вантажівки після прибуття з Франції, вже на волі зі статусом біженців.

Коли у одній з вантажівок у графстві Кент поліція відчинила двері трейлера, там знайшли 51 нелегального мігранта. Серед них були чоловіки, жінки та діти.

Вони заявили, що втікали від війни у Сирії та Іраку і всі відразу звернулись з офіційними проханнями про отримання політичного притулку та надання їм статусу біженців.

Вантажівка прибула на територію Британії в середу, 23 березня, якраз через кілька годин після того, як Домашній Секретар, пані Теріза Мей оголосила, що було "значно" посилено охорону кордонів Сполученого Королівства через атаки у Брюсселі, де загинула 31 особа і ще 270 було поранено.

Це дуже добра демонстрація того, як Британія охороняє свої кордони.

До четверга заяви про прохання політичного притулку більшості з цих нелегалів вже було опрацьовано у центрі прийому мігрантів, у графстві Кент, де їм було запропоновано їжу, напої та медичну допомогу. Після цього їм було надано статус біженців (азюлянтів) та відпущено на волю з вимогою інформувати владу про місце свого перебування.

Їм також було запропоновано особливе житло у притулках для азюлянтів.

Весь цей процес зайняв 96 годин.

Більшість заяв на прохання про політичний притулок у Британії обробляються на протязі шести місяців.

Проте, один з недавніх звітів про стан біженців у СК виявив, що у Home Office втратили інформацію про перебування принаймні десяти тисяч азюлянтів, котрі за їх словами "безслідно зникли". У звіті, який "попав" в руки журналістів у грудні минулого року, йдеться про те, що працівники вже припинили пошуки цих азюлянтів через "брак ресурсів".

У звіті також йдеться про те, що приблизно тридцять тисяч нелегальних мігрантів, котрим було відмовлено у наданні їм статусу біженців, все ще перебувають на британській території і їх вже навіть ніхто не розшукує.

Член Палати Громад від консервативної партії, пан Peter Bone каже, що цю проблему потрібно якось вирішувати, особливо після атак у Брюсселі. Він зокрема каже, що: "З таким високим рівнем безпеки ніяк не вкладається в голову, як цим людям вдається потрапити на територію Сполученого Королівства, захованим у вантажівках. І це тільки ті, котрих ми виявили. А скільки ще таких, яких ми не виявляємо?".

В понеділок, 21 березня, коли вантажівці довелось зупинитись біля дартфордського тунелю (біля Лондона), в ній було виявлено 25 нелегалів.

У минулу середу до головного офісу компанії Gomez, що біля міста Кентербері (графство Кент) було викликано гелікоптер, три машини швидкої та шість автó поліції, через те, що у одному з румунських рефреджераторів, який транспортував свіжі овочі та фрукти з Іспанії, було виявлено 26 нелегалів, 24 чоловіки, одну жінку та одного хлопчика. Мігранти були близько-східного та африканського походження. Де і як вони потрапили у рефреджератор, наразі не відомо.


джерело: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3508794/24-migrants-packed-lorries-stopped-Kent-police-fast-track-win-asylum-just-days-picture-taken.html#ixzz43v4EZE3i

Подібні статті:

G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика

Сім українських нелегалів затримано за спробу висадитись на березі Британії