Перелік всіх новин

Субота, 26.03.2016 - 13:12

LGA закликає знизити рівень алкоголю в основних напоях

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Асоціація Місцевих Урядів (LGA) Англії та Уельсу закликає до зменшення рівня алкоголю у сидрах, пивах, винах та інших спиртних напоях для вирішення проблем, пов'язаних з надмірним вживанням алкоголю.

Разом з цими заходами LGA також пропонує міністрам центрального уряду Сполученого Королівства продовжити податкові пільги на напої з низьким рівнем алкоголю, на зразок окремих напоїв, рівень алкоголю у яких складає 2.8%.

Асоціація LGA представляє 370 місцевих рад Англії та Уельсу, котрі несуть відповідальність за здоров'я людей.

LGA стверджує, що кожного року Національна Служба Здоров'я втрачає приблизно 3.5 мільярди фунтів через проблеми, пов'язані з надмірним вживанням алкоголю.

Речник ліцензійного відділу LGA, пан Tony Page каже, що збільшення числа напоїв з нульовим або наближеним до нульового, вмістом алкоголю допоможе людям покращити якість свого життя та допоможе знизити негативний вплив алкоголю на наше суспільство.

Статистичні дані від Бюро Національної Статистики (ONS) свідчать про те, що надмірне вживання алкоголю асоціюється зі зростанням злочинності.

У половині випадків жорстокі злочини у Англії та Уельсі упродовж 2013 - 14 років було вчинено п'яними людьми.

У LGA також кажуть, що розширення асортименту напоїв з дуже низьким або нульовим рівнем алкоголю може також допомогти врятувати від вимирання англійські паби, які на даний час зачиняються зі швидкістю по тридцять пабів щотижня.

За останні десять років кількість людей, котрі кажуть, що не вживають алкоголю взагалі, зросла на 2% і на даний час становить 21%.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35894548

Подібні статті: