Перелік всіх новин

Субота, 26.03.2016 - 18:57

Європейці працьовитіші ніж британці

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Згідно з результатами дослідження британського аналітичного центру Institute for Public Policy Research, Сполучене Королівство на даний час є другою країною Європи за величиною притоку громадян країн членів ЄС.

За даними цього звіту, набагато більший відсоток громадян країн членів ЄС схильні працювати, якщо порівнювати з громадянами Сполученого Королівства. Проте, громадяни ЄС частіше схильні отримувати соціальну допомогу, призначену для тих, що працюють (in-work-benefits).

Дослідження показує, що у Британії 83% громадян з країн Східної Європи та 75% громадян з інших країн ЄС є такими, що працюють, у той час, як серед громадян Британії зайнятими є тільки 74% працездатного населення. Разом з цим рівень зайнятості серед мігрантів, котрі прибули з країн, не членів ЄС, складає тільки 62%.

Робочі мігранти зі Східної Європи частіше працюють там, де нижча оплата праці та вимагається нижча кваліфікація. За такий вид роботи вони загалом отримують приблизно на 3 фунти за годину менше.

У звіті також йдеться про те, що громадяни ЄС частіше звертаються за різною соціальною допомогою, на кшталт відшкодування податків (tax credits), ніж самі британці.

Європейці не так часто, як британці звертаються за допомогою з безробіття та допомогою по інвалідності.

Мігранти з країн ЄС у чотири рази більше схильні жити у переповнених помешканнях ніж британці.

Загалом, у європейців набагато краща освіта та рівень кваліфікації ніж у громадян Британії. Серед європейців 59% мають кваліфікацію з університету або принаймні коледжу, у той час, як серед британців таких тільки 34%.

По цій темі також читайте.

Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС

Молоді європейці можуть залишитись без державної допомоги
Міграція у СК залишається на рекордно високому рівні
Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС
Іноземних студентів помилково нагородили мільйонами фунтів


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/