Перелік всіх новин

Неділя, 27.03.2016 - 10:11

Cameron: СК має захищати християнські цінності

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Прем'єр-міністр Сполученого Королівства, Дейвид Кемерон, у своєму Великодньому Зверненні заявив, що СК мусить "триматись разом та захищати" свої християнські цінності перед жахливим обличчям тероризму.

Пан Кемерон каже, що відчуття відповідальності, наполеглива праця та співчуття до близьких є важливими для людей "кожної релігії та атеїстів".

За його словами, ідеологію терористичних атак, на зразок тієї, яка трапилась у Брюсселі, можна побороти, якщо "гордо стояти поруч" за свої цінності.

Прем'єр-міністр також каже, що Британія має пишатись тим, що вона є "християнською країною з християнськими цінностями, але ці цінності є такими, що стосуються кожного у Британії, незалежно від того, яку релігію вони сповідають".

Він зокрема каже: "Коли терористи намагаються знищити наш спосіб життя, ми мусимо стояти пліч-о-пліч аби показати, що жодний тероризм нас ніколи не зламає. Ми мусимо показати, що у цій боротьбі, яка випала на наше покоління, ми переможемо цю згубну ідеологію, яка є джерелом тероризму, якщо гордо стоятимемо на захисті нашого способу життя.".

У своєму зверненні пан Кемерон також похвалив різні доброчинні християнські групи та організації за їх допомогу убогим та безхатченкам.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35904018

Подібні статті: