Перелік всіх новин

Вівторок, 29.03.2016 - 10:27

Від квітня знизиться чиста зарплата держслужбовців

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Понад шість мільйонів людей, які працюють у державному секторі британської економіки і частково ті, хто працює у приватному секторі, можуть побачити зниження суми чистої зарплати через підвищення відсотка національної страховки.

Дану зміну в нарахуванні зарплат держслужбовців, яка має заощадити державній казні 5.5 мільярдів фунтів, було заплановано у бюджеті 2013 року.

Ця дія матиме вплив на приблизно п'ять мільйонів працівників публічного сектору економіки та ще на півтора мільйона працівників приватного сектору.

Від квітня цього року, з цих працівників стягуватимуть додаткових 1.4% Національної Страховки (NI). Це означає, що їх місячна зарплата після того, як від неї відрахують податок на дохід та NI, знизиться на приблизно 37 фунтів.

Колишній міністр з питань пенсійного забезпечення, пан Steve Webb каже: "Думаю, що канцлер сподівався, що ніхто цього не помітить через те, що це було заплановано заздалегідь, ще кілька років тому.".

Метою цього заходу є сполучення другої державної пенсії з основною державною пенсією. Це скасує чинну схему, при якій працівники працівники отримують назад 3.4% національної страховки, коли вони відмовляються від другої державної пенсії при вступі у схеми остаточної передпенсійної зарплати.

Від квітня цього року роботодавці також будуть змушені платити більшу ставку національної страховки, яка складатиме 3.4% від валової зарплати працівників.

У Сполученому Королівстві існує система так званої подвійної національної страховки. Тобто, якщо з вас у фонд національної страховки стягують, для прикладу, 150 фунтів, то одночасно за вас з вашого роботодавця також додатково стягують приблизно таку ж саму суму у цей самий фонд.

В уряді стверджують, що така схема є більш справедливою для самозайнятих людей та для широкої категорії матерів.

Інші статті на цю тему.

Британський уряд вже зрікся збільшення національної страхівки

Державна пенсія у Британії надто бідна

Осінній перегляд витрат та звернення до парламенту

Британцям варто подвоїти свої заощадження на майбутню пенсію


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35913487