Перелік всіх новин

Вівторок, 29.03.2016 - 23:44

Aldi відкликає печива вироблені на брудній фабриці

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Мережа німецьких супермаркетів Алді повідомила про те, що відкликає окремі види печив, які було вироблено на одній з фабрик британської компанії Baketime Ltd.

Алді призупинила продаж печив компанії Baketime Ltd після того, як виявилось, що їх виробляють у забруднених умовах, які не відповідають жодним санітарним стандартам та через побоювання, що ці харчі могли бути забруднені гризунами.

У переліку продуктів харчування, продаж яких було призупинено, є такі, як Cheese Thins, Cheese Bakes, Oddbite та Ginger Nuts.

До переліку також входять продукти Bestway's Mini All Butter Shortbread, Mini Brownies, Mini Cheese Thins разом з Mini Choc Chip Cookies та Happy Shopper's Cheese Thins, Fudge Brownies і також Choc Chip Cookies.

Також існує ймовірність, що до переліку потенційно забруднених можуть належати продукти: Potato Bakes Korma, Potato Bakes Mild Thai разом зі Strawberry та Vanilla Biscotti.

Якщо ви придбали ці продукти харчування, Алді закликає їх не вживати, а замість того повернути до крамниць, де вам буде відшкодовано їх вартість.

Британська Агенція Нагляду за стандартами продуктів харчування (FSA) заявила, що: "Baketime Ltd відкликає різні види своїх печив, як запобіжний захід через те, що їх було вироблено у жахливих антисанітарних умовах.".


джерело: http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/aldi-biscuits-made-dirty-factory-7650473

Подібні статті: