Перелік всіх новин

Четвер, 31.03.2016 - 05:29

Позачергове засідання кабінету через кризу у металургії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Прем'єр-міністр Великої Британії, Дейвид Кемерон сьогодні проводить позачергове засідання кабінету, яке буде присвячено вирішенню кризи у британській металургійній промисловості, пов'язану з рішенням ради директорів компанії Tata Steel продати всі свої металургійні комбінати на території СК.

Загроза призупинення роботи металургійних комбінатів Британії створює неабиякий тиск на центральний уряд та особливо на прем'єр-міністра з закликами з боку опозиційних партій гарантувати збереження британської металургійної промисловості, що дало б гарантії десяткам тисяч працівників про збереження їх робочих місць.

Вчора багато членів уряду, які є консерваторами, заперечили можливість націоналізації британської металургії, але пообіцяли знайти "найкраще вирішення" проблеми та активну допомогу уряду в пошуку найкращих купців для металургійних комбінатів.

Лейбористи закликають "вжити негайних заходів" для порятунку індустрії та збереження робочих місць.

На металургійних комбінатах компанії Tata на території Британії безпосередньо зайнято 15 тисяч працівників, котрі зараз стоять перед великою загрозою втратити роботу. Якщо до цих працівників додати ще тих, котрі зайняті у цій індустрії не безпосередньо, то за різними підрахунками під загрозою втратити працю загалом може опинитись приблизно 40 тисяч людей.

Вчора зранку лейбористи розпочали петицію скликати позачергове засідання Палати Громад для вирішення цієї кризи. На даний час свої підписи вже поклало понад 74 тисячі людей.

Проте, в уряді відмовляються задовольнити прохання підписантів і кажуть, що у позачерговому скликанні парламенту наразі немає необхідності.

Разом з цим міністри заявляють, що "розглядають всі можливі варіанти" вирішення металургійної кризи.

На цю тему читайте також.

«Táta» вирішила продати свій бізнес у Британії
Tata Steel врізає тисячу робочих місць
Tata скорочує 1200 робочих місць
Профспілки закликають захистити британську металургіюджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35930904