Перелік всіх новин

П'ятниця, 01.04.2016 - 23:28

Ціни на житло південної Англії у два рази перевищують ціни північної

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними одного з найбільших позичальників іпотечних кредитів, компанії Nationwide, ціни на житло у північних графствах Англії вже на половину менші ніж ціни на аналогічне житло у її південних графствах.

Вартість середньої хати у північній Англії на даний час приблизно на 163 тисячі фунтів менша ніж вартість подібної хати у південній Англії.

У першому кварталі цього року ціни на житло у південній частині Англії зросли на 9.9%, якщо порівнювати з першим кварталом минулого року.

Якщо брати все Сполучене Королівство, то ціна середньо-статистичного помешкання за даними Nationwide на даний час складає 200'251 фунт.

У Nationwide кажуть, що за всю історію компанії ціна на житло вперше перейшла межу 200 тисяч фунтів.

Аналітики компанії також кажуть, що знову спостерігається пришвидшення зростання цін, яке було дещо сповільнилось упродовж кількох останніх місяців минулого року.

В середньому по всій території Сполученого Королівства ціни на житло за останні 12 місяців зросли на 5.7%.

Однією з причин пришвидшення зростання цін на житло у березні називають збільшення ажіотажу перед введенням 3% податку на придбання додаткової нерухомості, який вступає в силу з першого квітня цього року.

Багато спостерігачів вважають, що введення цього податку спричинить часткове охолодження цін на ринку нерухомості Британії. Проте, цілковитої зупинки зростання цін наразі ніхто не очікує головним чином через те, що у Британії будується набагато менше житла ніж потрібно і його дефіцит постійно зростає.

За даними Nationwide найшвидші темпи зростання цін на нерухомість на даний час спостерігаються у передмістях Лондона.

Інші статті на цю тему:

Британські батьки серед найбільших позичальником іпотеки

Ваш маєток беруть в оренду і того ж дня продають

Де найкраще жити у Сполученому Королівстві

Жити у Мадриді, а працювати у Лондоні дешевше


джерело: http://www.nationwide.co.uk/about/house-price-index/headlines