Перелік всіх новин

Субота, 02.04.2016 - 17:21

Вісім людей заарештовано через анти-міграційні протести у Довері

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У місті Dover, яке розташоване на південному узбережжі графства Кент, сьогодні було заарештовано вісім людей через побоювання про можливі сутички між анти та про міграційними протестантами.

Поліція графства Кент повідомила, що значно збільшила кількість своїх офіцерів у місті з метою запобігання повторення січневих протестів, які мали надто насильницький характер.

Офіцери поліції утворили коридор уздовж вулиць, якими мають пройти анти-міграційні групи.

Вісім людей було заарештовано за те, що вони вийшли за межі відведених для протестів зон та намагались заблокувати вулиці, які не були призначені для проходу протестувальників.

В п'ятницю поліція видала офіційне попередження про те, що "якщо хтось вдаватиметься до насильства та чинитиме безлад, вони понесуть за це відповідальність".

Член Палати Громад від округу «Довер та Діл» (консерватор) пан Charlie Elphicke каже, що ніколи такого у Довері не очікував.

Про-міграційна група під назвою «Global Justice Now» минулої ночі напередодні протестів на скелях Довера висвітила напис «Refugees welcome».

Представники групи кажуть, що люди мають знати, що тисячі британців працюють над тим аби всебічно підтримати біженців, котрі втікають від переслідування в себе на батьківщині та ризикують своїм життя аби потрапити до Британії.

Вчорашній напис «Вітаємо біженців» на скелях Довераджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-kent-35945279

Подібні статті: