Перелік всіх новин

Вівторок, 05.04.2016 - 04:49

Нова державна пенсія погіршить перспективи молодих людей

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Понад одинадцять мільйонів британських працівників, котрим зараз 20 - 30 років, отримуватимуть нову державну пенсію, яка буде приблизно на £19'000 фунтів менша ніж та, яку б вони отримували, за чинною пенсійною системою.

Про це стверджують у британському Інституті Пенсійної Політики (Pensions Policy Institute), де підрахували, що широке число молодих людей отримуватимуть меншу пенсію при новій системі ніж вони б отримували при старій.

Ті працівники, які виходять на пенсію після цієї середи (6 квітня - початок наступного фінансового року) стануть частиною нової однорівневої (single-tier) пенсії, яку ще також називають єдиною ставкою (flat-rate).

В уряді кажуть, що молоді люди замість того отримають більшу користь від кращих пенсій, які їм запропонують їх роботодавці, за новою схемою, яка відома, як «workplace pensions».

Приблизно дві третини працівників, чий вік на даний час складає від 30 до 40 років, отримуватимуть пенсії, які в середньому будуть на £17'000 менші ніж якби вони отримували пенсію за чинною дворівневою системою.

Причиною цих втрат є скасування другої державної пенсії або пенсії другого рівня, відомої, як «Serps»

При чинній дворівневій пенсійній системі (two-tier system) працівники повільно накопичують собі додаткові заощадження на другу державну пенсію і після того, як вони виходять на пенсію, вони ці заощадження отримують, як другу (додаткову) державну пенсію, тобто приблизно ще 120 фунтів щотижня.

Молодші працівники вже не матимуть змоги отримувати другу державну пенсію, навіть попри те, що вони все одно платитимуть внески Національної Страховки (National Insurance Contributions (NIC)).

Старшим працівникам, котрі вже виплатили певну суму внесків NIC, їх другу державну пенсію буде захищено в залежності від того, скільки вони вже сплатили.

Фахівці інституту кажуть, що на даний час дуже багато британців просто не усвідомлюють того, що їх пенсійне становище може погіршитись.

В уряді кажуть, що їх реформи було розроблено з тією метою, аби запевнитись в тім, що державна пенсія залишається доступною та стабільною для прийдешніх поколінь. Вони стверджують, що нова система буде набагато сприятливішою для платника податків.

Варто зазначити, що у Британії дуже багато політиків розглядають термін «платник податків», як щось абстрактне та дуже від них далеке, яке вони дуже часто використовують, як інструмент пропаганди.

В супереч цій критиці у Департаменті Праці та Пенсій (DWP) стверджують, що молоді люди виграють більше від автоматичного зарахування їх у систему робочого пенсійного забезпечення (workplace pension), ще також відомого, як NEST. Ця пенсія буде чимось на зразок другої державної пенсії.


Інші статті на тему пенсій:

Теріза Мей обіцяє зупинити зловживання у секторі приватного пенсійного забезпечення

Tesco оштрафовано на 129 мільйонів за шахрайство перед акціонерами

Багато працівників Tesco отримають понад 40 фунтів відшкодувань

Багато працівників Tesco отримають понад 40 фунтів відшкодувань

Державна пенсія у Британії надто бідна

Британцям варто подвоїти свої заощадження на майбутню

Від квітня знизиться чиста зарплата держслужбовцівджерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35960926