Перелік всіх новин

П'ятниця, 08.04.2016 - 04:52

Голова «Co-op» хоче аби йому врізали зарплату

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Виконавчий директор великої британської групи «Co-op Group» виступив з пропозицією скоротити його зарплату на 60% через те, що його робота стала легшою ніж була.

Таким чином основна річна зарплата (без премій та надбавок) пана Richard Pennycook впаде від 1'250'000 фунтів до 750'000 і він також залишиться без заохочувальних доплат.

Він каже, що справи його компанії на даний час знову пішли у "спокійне русло", що дає йому більше вільного часу, що у свою чергу повинно означати зниження його зарплати.

До 2014 року пан Пеністок працював у групі фінансовим директором, а потім змінив на посаді колишнього виконавчого директора, пана Euan Sutherland, який подав у відставку пропрацювавши у групі тільки десять місяців і задекларувавши, що тодіші проблеми групи були просто неможливими.

Загалом, валова зарплата пана Пеністок з урахуванням премій та різних надбавок, складає приблизно три мільйони фунтів на рік.

Після того, як у 2013 році у групі Ко-оп виникли проблеми, панові Пеністоку вдалось вивести компанію знову на конкурентноспроможний рівень.

Група Co-op, повна назва «The co-operative Group» налічує 2'800 продовольчих крамниць середніх розмірів та 1'000 похоронних агенцій по всій території Британії.

У минулому році група заробила майже 81 мільйон фунтів валом (gross - до податкових та інших відрахувань).

Також, у своєму похоронному бізнесі, який є найбільшим у Сполученому Королівстві, група заробила валом ще 78 мільйонів фунтів. Група планує відчинити ще 200 похоронних агентів у наступному році.

Групі також належить банк під назвою «Co-op Bank». У 2013 році цей банк був загруз у великих фінансових проблемах на загальну суму приблизно у півтора мільярди фунтів. Проте, у минулому році його збитки вже складали 618 мільйонів.

Пан Пеністок каже, що для повного виходу групи з кризи потрібно ще трохи часу, але основна та найважча робота вже позаду.

Подібні статті:

Розрив між найбільшою та найменшою зарплатою продовжує зростати

Вівторок «масних котів»джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35984355