Перелік всіх новин

Субота, 09.04.2016 - 03:47

Кемерона закликають оприлюднити свої фінансові афери

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Дейвида Кемерона закликають до повної прозорості у своїх колишніх та поточних фінансових справах після того, як він врешті-решт визнав, що у минулому отримував користь від офшорного панамського бізнесу свого покійного батька.

Після трьох днів тиску на прем'єр-міністра та кількох невиразних заяв його команди, у четвер пан Кемерон зізнався в тім, що направду володів акціями у одному з податкових раїв. За його твердженням він продав ці акції у січні 2010 року, тобто за кілька місяців до парламентських виборів.

Опозиційні партії продовжують тиск на пана Кемерона і стверджують, що вся ця афера ще далека від завершення.

Вони також вимагають від прем'єр-міністра аби він оприлюднив всі свої фінанси та інвестиції і кажуть, що він ще має відповісти на багато питань.

Члени Палати Громад від опозиції задають йому зокрема питання про те, чому він не задекларував свої офшорні фонди ще у 2005 році, коли став лідером консервативної партії.

Лейбористи, шотландські націоналісти та зелені вимагають від пана Кемерона зробити заяву про стан всіх без винятку своїх фінансових афер у Палаті Громад на наступному тижні.

Лідерка зелених, пані Caroline Lucas каже: "Дейвид Кемерон мусить з'явитись у парламенті в понеділок та з цілковитою чесністю заявити британцям про всі свої фінансові справи. Подальші ухиляння від правди ще більше посилюватимуть недовіру до нього.".

Лідерка шотландських націоналістів, пані Николá Стóрджин каже, що: "Немає значення чи все це було легальне чи нелегальне. Головне тут те, що інформація, яку ми отримували від прем'єр-міністра, залишає довгий перелік питань, які він ще має відповісти.".

Дейвид Кемерон визнав, що разом зі своєю дружиною Самантою від 1997 року володів акціями офшорної компанії його батька, які вони продали у 2010 році і за які отримали 31'500 фунтів. Чистий прибуток від цього продажу склав 19 тисяч фунтів, тобто на одну тисячу менше від тодішнього порогу сплати Податку на Набутий Капітал (Capital Gains Tax - скор. CGT)

Він також сказав, що не знає чи 300 тисяч фунтів, які він успадкував від свого батька, були отримані брудним шляхом, тобто через користь від офшорів через те, що окремі з маєтків батька були розташовані на острові Jersey.

За останні чотири дні, дане пояснення пана Кемерона було вже п'ятим, яке було пов'язане з його офшорними фінансовими справами.

Окремі з опозиційних політиків йдуть набагато дальше і закликають пана Кемерона подати у відставку. Проте, спостерігачі вважають, що цей крок є надто радикальним і скоріш за все нереальним.


Подібні статті:

Гроші родини Кемерон

Корбин: на британські податкові райчики потрібно накласти пряме правління

HMRC обіцяє детальне розслідування панамських паперівджерело: