Перелік всіх новин

Середа, 13.04.2016 - 08:52

Секретар з Культури каже, що стосунки з повією не мали впливу на його працю

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Секретар з питань культури центрального уряду Сполученого Королівства, пан John Whittingdale відкидає звинувачення з боку опозиції в тім, що його стосунки з жінкою, яка насправді була повією та забезпечувала йому особистий ескорт, стали наслідком тиску на нього з боку преси та мали вплив на його професійні рішення.

Ці стосунки мали місце ще до того, як пан Уитиндейл став Секретарем з Культури.

Про стосунки дізнались журналісти чотирьох британських часописів (Mail on Sunday, The Peope, The Independent та Guardian). Проте, всі ці видання домовились, що не будуть оприлюднювати цю історію.

Саме цей факт спричинив галас з боку опозиційних партій, котрі стверджують, що після того, як газети дізнались про стосунки, вони шантажували та чинили тиск на пана Уитиндейл, що у свою чергу мало наслідки у його рішеннях не запроваджувати жорсткіших правил у частині регулювання британської преси.

Ці правила мали бути запроваджені після гучних скандалів з прослуховуваннями журналістами записів телефонних розмов та переглядом смс повідомлень людей.

Пан Уитиндейл стверджує, що не знав про те, що жінка, з якою він мав стосунки була повією і працювала на одну з британських ескортних агенцій. Він також стверджує, що порвав свої стосунки з цією жінкою після того, як він про це дізнався.

Лейбористи закликають усунути пана Уитиндейл від будь-яких майбутніх груп та комісій у частині регулювання преси.

Речники уряду заявили, що: "пан Уитиндейл парубок і має право на приватне життя та має повну підтримку з боку прем'єр-міністра".

Пан Уитиндейл зустрів свою "кохану" за його словами через відомий сайт «match.com». Згідно з її профілем, вона була приблизно такого ж віку і жила неподалік. Його фізичні стосунки з даною жінкою тривали упродовж шести місяців. Він стверджує, що не зав, що вона була повією і що розійшовся з нею відразу ж після того, як отримав інформацію про те, що хтось намагався продати газетам "історію про його стосунки з повією".


Подібні статті:

Палата Лордів, повії та наркотики

Багато одружених британців можуть потрапити в халепу

Не ЩО ви знаєте, а КОГО ви знаєте

Дівчина через ревнощі облила коханого окропомджерело : http://www.bbc.co.uk/news/uk