Перелік всіх новин

Четвер, 14.04.2016 - 15:18

Jeremy Corbyn закликав британців залишатись частиною Європи

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Лідер лейбористської партії Сполученого Королівства, Джеремі Корбин сьогодні закликав британське суспільство проголосувати на майбутньому референдумі за те, аби СК залишалось членом ЄС.

Пан Корбин відзначив права робітників, стандарти зі збереження довкілля та права споживачів, як найбільші переваги членства Британії у ЄС.

Він закликає всіх своїх прихильників залишатись відданими євроінтеграції задля боротьби за соціальні реформи.

Він також стверджує, що незгідний з заявами багатьох політиків про те, що принципи вільного пересування людей в межах ЄС дозволяють надто великій кількості людей потрапляти на територію Британії.

Пан Корбин сказав, що переважна більшість виборців, котрі підтримують лейбористів та преважна кількість профспілкових організацій, виступають на підтримку членства Британії у ЄС.

Його опоненти у питанні референдуму, члени групи «Лейбористи за Вихід» (Labour Leave) кажуть, що не згідні з цими твердженнями і що це не відповідає дійсності.

У своїй промові у центрі Лондона він виклав свою власну альтернативу соціалістичному баченню Британії у Європі, яка суперечить альтернативі Дейвида Кемерона, який підтримує зовсім протилежне бачення ЄС.

Разом з цим, підтримка Джеремі Корбина для Дейвида Кемерона є надзвичайно важливою, якщо він хоче виграти референдум.

Коли Джеремі запитали про високий рівень міграції до СК з боку країн ЄС, він відповів, що немає нічого поганого в тім, що люди мандрують по Європі в пошуках праці, але є занепокоєння у зниженні рівнів її оплати та забезпеченні умов і перш за все через те, що окремі з наших компаній намагаються будь-яким чином ці умови погіршити задля власного збагачення.

Пан Корбин також наголосив на тому, що Європа мусить змінитись у багатьох аспектах задля покращення добробуту простих людей. За його словами, цього можна досягнути тільки тоді, коли ми залишимось частиною цієї Європи, а не поза нею.


Також на тему прийдешнього референдуму читайте:

Референдум за вихід є ЄС відбудеться 23 червня

Уильям Гейґ - вихід СК з ЄС може спричинити розвал СК

У Донкастер розпочинається партійна конференція Юкип

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Уряд витрачає 9 мільйонів на агітаційні листівкиджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36039925