Перелік всіх новин

Субота, 16.04.2016 - 08:29

Референдум : Johnson звинувачує Обаму у лицемірстві

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Член консервативної партії, чинний мер Лондона та активний учасник кампанії за вихід Британії зі складу Європейського Союзу, пан Бóрис Джóнсон звинувачує президента США, Барака Обаму в тім, що той лицемірить, коли стверджує, що СК мусить залишатись членом ЄС.

Пан Джонсон, у інтерв'ю БіБіСі каже, що "американці ніколи б навіть і не мріяли про те, аби ділитись з кимось своїм суверенітетом" на противагу тому, як, за його власними переконаннями, це відбувається у випадку, коли СК є частиною ЄС.

Пан Джонсон разом з іншими палкими прихильниками ідеї виходу Сполученого Королівства зі складу ЄС, стверджує, що перебування Британії у Євросоюзі означає значне обмеження та скривдження її суверенітету.

Ця заява пана Джонсона була зроблена на передодні чергової промови пана Обами, у якій він має знову наголосити на необхідності британців проголосувати за те, аби й надалі залишатись частиною європейської спільноти.

У Білому Будинку у Вашингтоні заявили, що Президент Обама палко переймається членством Британії у ЄС, але разом з цим також заявили, що врешті-решт це має бути власним вибором британців.

Заклики пана Обами до позитивного результату майбутнього референдуму будуть значною підтримкою позиції Прем'єр-міністра Дейвида Кемерона, який палко виступає за продовження членства у ЄС.

У своїй заяві Бóрис Джонсон посилається на історію Сполучених Штатів і вказує на те, що американці намагаються давати іншим поради, які по суті є протилежними їх власним поглядам.

Вчорашнього вечора на гучному зібранні активістів у місті Манчестер (північна Англія) пан Джонсон заявив, що вихід з ЄС став би для Британії "славною альтернативою" чинній системі, яка основана на "примхах необраних брюссельських бюрократів".


Читайте також:

Референдум за вихід є ЄС відбудеться 23 червня

Уильям Гейґ - вихід СК з ЄС може спричинити розвал СК

У Донкастер розпочинається партійна конференція Юкип

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Уряд витрачає 9 мільйонів на агітаційні листівки

Jeremy Corbyn закликав британців залишатись частиною Європи

15 Квітня стартує агітаційна кампанія до референдуму за вихід з ЄСджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36057947