Перелік всіх новин

Неділя, 17.04.2016 - 04:32

У Лондоні відбулись багатотисячні протести

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
В суботу у центрі британської столиці відбулись протести проти скорочень соціальних витрат уряду консерваторів та за збереження від можливої приватизації Національної Служби Здоров'я.

У протестах на Трафальгарській площі взяло участь кілька тисяч людей, котрі представляли різні громадські організації.

Головним організатором демонстрації виступила група під назвою «People's Assembly».

На демонстрації також був присутнім канцлер тіньового кабінету, пан John McDonnell (лейборист), який виступив з тривалою промовою, під час якої він розкритикував жорсткі бюджетні скорочення чинного уряду та заявив, що уряд лейбористів припинив би ці "драконівські врізання" та зупинив би приватизацію Національної Служби Здоров'я (NHS), яку за його словами намагаються запровадити консерватори на чолі з Дейвидом Кемероном.

Він також пообіцяв, що якщо лейбористи прийдуть до влади, то скасують так звану "оцінку спроможності", яку започаткували Торі ще у попередньому уряді для того аби повторно переоцінити та перекласифікувати різні групи інвалідності. Цю переоцінку було запроваджено головним чином через те, що багато хто у Британії видавали себе за гірших інвалідів ніж були насправді задля отримання більших виплат та інших компенсацій, пов'язаних з інвалідністю.

Пан МекДонел також пообіцяв, що його партія збільшить будівництво державного житла до сотень тисяч будинків. Він також наголосив, що уряд Торі "вже просто збанкрутував" з політичних ідей та у ідеях ефективного керівництва економікою. Він закликав Дейвида Кемерона негайно подати у відставку та "забрати з собою всіх своїх Торі".

Ще одна лейбористка, пані Diane Abbott у своєму виступі сказала, що урядові скорочення є за її словами "політичною боротьбою проти всього нашого покоління". Вона також звинуватила Торі в тім, що вони "випихають людей зі своїх робочих місць та змушують їх переходити на нульгодинні контракти" задля власного збагачення їх жадібних роботодавців.

На зібранні також був присутнім пан Len McCluskey, який є генеральним секретарем однієї з найбільших профспілок Британії під назвою «Unite». Разом з ними у центрі Лондона ще були присутніми лідерка Партії Зелених, пані Natalie Bennett та генеральна секретарка профспілок британських вчителів, пані Christine Blower.


Ще також читайте:

Страйк поляків у Британії

У Лондоні масові протести

Боротьба між Гант та молодшими лікарями набирає нових обертів

Французькі страйкарі знову зупиняють Євротунельджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36063743