Перелік всіх новин

Неділя, 17.04.2016 - 05:09

На будівництві в´язниці було виявлено нелегальних працівників

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
В уельському місті Wrexham на великому будівельному об'єкті майбутньої супер в'язниці, яку розраховано на 2 тисячі ув'язнених і яка стане найбільшою в'язницею у СК, було виявлено нелегальних працівників.

Про це кількома словами повідомляє БіБіСі, яка посилається на місцеву пресу.

Чоловік, проти якого висунули звинувачення є громадянином України. Його було заарештовано на даному об´єкті разом з його іншими колегами.

Національності та імена інших заарештованих не повідомляють.

Попереднє судове слухання відбулось у Маґістратському Суді Flintshire (Уельс).

На слуханні повідомлялось, що команда перевірки мігрантів (immigration enforcement) відвідала об´єкт у п´ятницю, де вони заарештували кілька нелегальних працівників.

Заарештованому громадянинові України було висунуто звинувачення в тім, що він незаконно працював на території даного об´єкту та за фальсифікацію документів.

Його справу було передано у Коронний Суд Молд (Mold Crown Court), де у травні продовжаться слухання його справи.


Одне з місцевих видань повідомляє, що цей чоловік незаконно працював на території СК упродовж десяти років.

Його ім`я Володимир. Йому 37 років. За його словами він мешкав на вулиці John Street у місті Манчестер.

Його також звинувачують у володінні двома фальшивими правами на водіння автомобілів латвійського походження. Повідомляють, що на обидвох правах одне й те ж фото, але різні прізвища.

Пані прокурор Nicola Wyn Williams, яка веде його справу, каже, що пан Володимир колись мав річний дозвіл на працевлаштування на території Сполученого Королівства, але його термін дії завершився ще у 2006 році.

Його адвокат, пан Stephen Edwards, каже, що працівники міграційної служби відвідали об'єкт у п'ятницю, де заарештували кількох працівників.

На судовому слуханні адвокат також сказав, що: "Ця справа принаймні іронічна. Мушу сказати, що вчора тимчасовий ізолятор міста Wrexham виглядав, радше, як табір Об'єднаних Націй, коли туди прибула велика кількість чоловіків.".

Виглядає так, що панові Володимиру пощастило через те, що він мав при собі підроблені документи і тепер його мабуть посадять у в'язницю, а не відправлять назад в Україну. Мабуть для нього перебування у британській в'язниці буде кращим ніж життя на території України. Не дуже добре тут те, що за такі речі дають вельми короткі терміни.

За словами вище згаданого адвоката, на відміну від пана Володимира, у тих, хто при собі не мав жодних фальшивих документів, відразу відправлять в міграційні центри та потім радше на батьківщину.

Про те, коли саме пан Володимир (якщо це справжнє ім'я) знову з'явиться у суді, наразі не відомо та не повідомляється, але тільки відомо, що це буде наступного місяця.

Адвокат також каже, що перед тим, як панові Володимиру офіційно висунуть будь-яке звинувачення, має бути проведено повну перевірку його міграційного статусу на території Сполученого Королівства. Йому також буде надано руского тлумача.

Загальний бюджет будівництва цієї в'язниці становить 212 мільйонів фунтів.

Будівництво має бути завершено в лютому наступного року.


Зверніть увагу на те, що більшість інформації у цій статті взято з місцевого видання під назвою www.dailypost.co.uk, і вона не була цілковито підтверджена іншими відомими виданнями.


Подібні статті:

Уряд береться за нелегальні університети

2000 Намагались прорватись у Євротунель

Сотні мігрантів щоночі проникають у Євро тунель

Криза у Калей: ще більше огорожі та охорони з псами

Криза з нелегалами, поліція звертається за допомогою

Нелегал МАЙЖЕ пройшов крізь тунель

Нелегальних мігрантів садитимуть в тюрми

Нелегальних мігрантів викидатимуть на вулицю

Ті, що наймають нелегалів матимуть справу з урядом

П´ятнадцять мігрантів врятовано з вантажівкиджерело : http://www.bbc.co.uk/news/