Перелік всіх новин

Вівторок, 19.04.2016 - 21:14

У англійських школах зростає сексуальний тиск на дітей

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Парламентський комітет Палати Громад з питань рівності та жіночих справ запустив розслідування проблеми сексуальних домагань та насильств у школах Англії.

У комітеті кажуть, що кладуть собі за мету вивчити цю проблему з усіх боків і зокрема хочуть зрозуміти, хто здійснює ці насильства та хто є їх жертвами. Парламентарі також хочуть дізнатись про реальні масштаби поширення цієї проблеми.

Члени комітету вирішили розпочати це розслідування після вивчення результатів недавнього дослідження, яке показало, що у багатьох школах Англії надмірно сексуальна поведінка учнів вже стала звиклою нормою.

Разом з цим фактом, у дослідженні йдеться про те, що більшість шкіл Англії все ж таки є вельми безпечним середовищем.

У вересні 2015 року повідомлялось, що у школах Англії мало місце 5'500 випадків сексуальних домагань та насильств за період від 2011 до 2015 року, де принаймні п'ята частина насильницьких випадків була скоєна учнями над учнями.

У парламентському комітеті хочуть почути свідчення вчителів, учнів, студентів, батьків та різних молодіжних організації.

Дослідження для парламентського комітету проводилось доброчинною організацією під назвою «Fixers», яка переймається проблемами молодих людей.

У дослідженні зокрема йдеться про те, що: "У шкільних коридорах та ігрових майданчиках сексуально напружена атмосфера спонукає дітей до надмірних фізичних стосунків. Це додатково підсилюється їх практично цілодобовим життям в онлайн середовищі. На дітей все більше зростає психологічний тиск, який спонукає до сексуальних стосунків через побоювання, що в іншому випадку їх друзі та подруги обізвуть їх «фригідними». У цій атмосфері існує відчуття, що хлопці просто мають "право на володіння" дівчатами. Окремі з опитаних учнів та студентів скаржились, що над ними часто глузують тільки через те, що вони все ще залишаються дівами чи незайманими.".

У звіті дослідження також йдеться про те, що дуже часто самі вчителі замовчують про випадки сексуальних нападів та домагань і це робиться насамперед через надто молодий вік дітей. Автори звіту кажуть, що школи не дуже часто переймаються проблемами молодих людей, які стають жертвами сексуальних домагань та глузувань. Дуже часто вчителі не хочуть оприлюднювати випадки сексуальних нападів на дітей через побоювання про майбутні наслідки для самих жертв з боку нападників.

Голова даного комітету, пані Maria Miller (консерваторка) каже, що свідчення, про які йдеться у звіті, чітко показують, що сексуальні домагання та насильства мають надзвичайний ефект на життя та здоров'я молодих людей.

Вона зокрема каже: "Ми мусимо адресувати цю проблему якомога швидше та змінити цю культуру і насамперед задля запобігання руйнування долі наших майбутніх поколінь. Це стосується, як хлопців так і дівчат.".

Звіт показує, що багато дітей хотіли б мати набагато більшу підтримку та допомогу з боку школи та зокрема вчителів.


Також у цій темі:

Теріза Мей закликає до нового процедури оскарження сексуальних домагань на членів парламенту

У вересні 2015 року повідомлялось, що у школах Англії мало місце 5'500 випадків сексуальних домагань за період від 2011 до 2015 року.

Вчитель потайком робив відеозаписи учнів.

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям.

Вчительці довічно заборонили вчителювати за п'янку.

Біля сорока учнів одночасно захворіли у академії Йоркшиа.

Шістнадцятирічного звинувачують у вбивстві Бейлей Ґуин.

Зростає число покарань за відсутність дітей на уроках.

Заяви до університетів будуть анонімними.

14-Річний порізав свого вчителя.

Британські зуби: міф чи реальність.
Подібні статті:

Теріза Мей закликає до нового процедури оскарження сексуальних домагань на членів парламенту
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-36071502