Перелік всіх новин

Вівторок, 19.04.2016 - 22:35

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними найостаннішого опитування населення СК, табір прихильників членства Британії у ЄС, за останніми опитуваннями, випереджує табір противників у співвідношенні 52% до 43%.

Опитування було проведено компанією ORB Poll на замовлення британської медіа групи під назвою «The Telegraph», якій належать щоденник «The Daily Telegraph» та його недільна сестра «The Sunday Telegraph». На даний час ці обидва часописи мають виразно правоцентристські погляди та надають найбільшу підтримку консерваторам.

Попри те, що серед населення Сполученого Королівства спостерігається все більша перевага прихильності до продовження Британією свого членства у ЄС, ризик перемоги кампанії прихильників виходу залишається вельми високим і саме через те, що прихильники виходу можуть виявитись більш активними під час голосування ніж прихильники членства.

Даний поворот у настроях британців є вельми приємною новиною для Прем'єр-міністра, Дейвида Кемерона та його команди. Нещодавно окремі з активістів кампанії за вихід з ЄС заявляли, що якщо британці на майбутньому референдумі все ж таки вирішать вийти з ЄС, то це стане вельми серйозним сигналом аби пан Кемерон подав у відставку і після референдуму передав своє крісло комусь іншому.

Прихильники табору «ЗА» кажуть, що зсув настроїв британців у їх бік відбувається насамперед завдяки їх активній роботі з інформування суспільства про всі переваги, які несе з собою членство Британії у Євросоюзі.

Прихильники виходу з ЄС зі свого боку стверджують, що не дуже вірять всім цим опитуванням. За їх словами минулорічні парламентські вибори показали, що подібні опитування часом можуть бути дуже хибними.

Секретар Юстиції центрального уряду Сполученого Королівства, пан Michael Gove каже, що вихід з ЄС дозволить британцям економити мільярди фунтів та дозволить уникати надзвичайного бюрократичного навантаження, яке панує серед брюссельських бюрократів.

Пан Ґоув є одним з найпалкіших на найактивніших чинних урядовців, які виступають за вихід Британії зі складу ЄС.


Читайте також:

Донсон впоров чергову дурницю Донсон впоров чергову дурницю20.03.2022
Корбин: лейбористи не виступатимуть за вихід з ЄС

Бос Британських Комерційних Палат подає у відставку через

Озборн: жодної копійки для порятунку Греції

Виявлено дірку в отриманні EHIC через NHS

Маґна Карта: Протилежні сили, що плачуть за конституційною конвенцією

Брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотківджерело: http://www.telegraph.co.uk/news/2016/04/18/remain-pulls-ahead-of-leave-in-eu-referendum-poll-as-david-camer/