Перелік всіх новин

Четвер, 21.04.2016 - 15:19

Суперечка через дозвіл на будівництво у зеленій смузі

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Уряд Сполученого Королівства затвердив план будівництва 50 тисяч нових будинків у місті Бірмінгем, 6 тисяч з яких будуватимуть у зоні зеленої смуги.

Населення міста Бірмінгем до 2031 року має зрости приблизно до 150 тисяч людей і міська рада планує збудувати достатньо житла разом зі створенням великої кількості робочих місць.

На полях, які розташовані біля об'їзної дороги міста Sutton Coldfield збудують 6 тисяч нових будинків і додатково, ще 71 гектар площі планують виділити для забудови різних підприємств.

Активісти протестують проти цих планів і заявляють, що їх "серця просто зруйновані" такою масовою забудовую у зоні зеленої смуги.

План розвитку Бірмінгема (скор. BDP) загалом включає в себе 51 тисячу житлових будинків, 300 гектарів землі для бізнесу, 350 тисяч квадратних метрів загальної площі місцевих крамниць та 745 квадратних метрів офісної площі.

План також включає шість економічних та 26 підприємницьких зон для розвитку вже дієвих підприємств та для заохочення майбутніх інвесторів.

Так звані коричневі території (не придатні для сільськогосподарського та лісничого розвитку) зможуть розташувати 45 тисяч нових будинків.

Працівники міського планового відділу кажуть, що негативний вплив від будівництва шести тисяч будинків у зоні зеленої смуги (землі, придатні для сільського господарства та лісництва) не переважає його економічну та соціальну користь.


Також читайте:

Автоматичний дозвіл на будівництво на занедбаних ділянках

У Британії дорожчає житло

Місцеві ради не змінюють проданих будинків новими

Молоді британці перед загрозою житлового відчуження

Уряд заявляє про пряме фінансування будівництва житла

Жити у Мадриді, а працювати у Лондоні дешевшеджерело: http://www.bbc.co.uk/news/