Перелік всіх новин

П'ятниця, 22.04.2016 - 06:40

У Лондоні перший ресторан для голих

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Коли ви входитимете у ще один лондонський ресторан під назвою «The Bunyadi», вам при вході запропонують скинути весь одяг, який ви на собі маєте.

Ресторан мають відчинити влітку цього року.

Працівники майбутнього ресторану «The Bunyadi» закликають своїх гостей залишити весь свій одяг позаду та всією своєю свідомістю осягнути "справжню волю", яку тільки може мати людина.

Експериментальний ресторан, який має бути відчиненим між червенем та вереснем, є ідеєю пана Sebastian Lyall. Його попередні роботи включають «ABQ» та «Breaking Bad», які також розташовані у британській столиці і де клієнти можуть тягнути коктейлі у кімнаті, де все нагадує лабораторію.

Пан Лиел сподівається, що його новий ресторан сподобається клієнтам, котрі завжди прагнуть чогось нового та екстравагантного.

Середовище ресторану має нагадувати первісний світ, тобто без телефонів, електричного світла та ... будь-якого одягу.

Пан каже: "Ми переконані, що подібна новинка надасть людям змогу вечеряти у цілковито первісній атмосфері та без будь-яких нечистот. Жодних хімікатів, жодних штучних кольорів, жодної електрики, жодних телефонів та жодного одягу, якщо їм заманеться. Головне у моїй ідеї - дати людям можливість збагнути повний та справжній лібералізм.".

Даний ресторан матиме місце для 42 осіб. Попри це, ресторан вже на даний час має понад 4 тисячі попередніх замовлень, якщо вірити тому, що написано на його інтернет сторінці.

Групи натурників кажуть, що дуже вітають прихід "голого ресторану" до столиці законсервованої англійської нації. Вони стверджують, що голі вечері дозволять людям більше зосереджувати свою увагу на їжі.

Проте, з іншого боку, окремі люди виражають занепокоєння тим, що "чистий голяк" не є чимось суттєвим у процесі травлення їжі і радше навпаки, часто може викликати нудоту.джерело: https://inews.co.uk/essentials/news/uk/

Подібні статті:

Принаймні 10 років буде потрібно аби змінити працівників ЄС британцями