Перелік всіх новин

П'ятниця, 22.04.2016 - 11:06

Міністри змушені скасувати екзамени через шпаргалку

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Шкільний міністр центрального уряду був змушений скасувати національні тести з правопису у початкових школах Англії після того, як один з учителів повідомив, що на сайті Департаменту Освіти Сполученого Королівства було помилково викладено відповіді на ці тести.

Шкільний міністр, пан Nick Gibb визнає, що це є "дуже прикрий випадок".

Понад пів мільйона семирічних дітей на території Англії повинні проходити ці тести, більше відомі, як тести Sat, у травні цього року.

Після того, як було виявлено цю підказку, директори шкіл звернулись до міністра з проханням скасувати тести, від´як за їх словами, вони не віддзеркалюватимуть реальної картини знань дітей.

У Національній Асоціації Директорів Шкіл Англії (NAHT) кажуть, що їм не відомо число дітей, котрі могли скористатись підказкою на сайті департаменту.

Дані тести стосувались першої стадії, тобто найголовніші основи правопису та пунктуації з англійської мови.

Цьогорічним дітям, через помилку урядовців, добре пощастило.

У початкових школах Англії освіта просувається за головними стадіями навчання з головних предметів, відомими, як Key Stage 1, Key Stage 2.

Ключова Стадія 1 (Key Stage 1) на території Англії здається шести- та семирічними дітьми після завершення ними другого року навчання.

Учні здають тести з англійської мови (граматика, пунктуація та правопис). Також здають тести з читання англійською та з математики.

Результати Ключової Стадії 1 використовуються вчителями для загальної оцінки досягнень учнів у головних та ключових предметах.

Батькам дітей також додатково відсилаються оцінки з предмету наука (science), до якого входить все по трішечки з фізики, хімії, біології, географії і їм подібних. Проте, офіційного тесту з цього предмету нема.

Тести Ключової Стадії 2 (Key Stage 2) проходять десяти- та одинадцятирічні діти після завершення шостого року навчання. Цю стадію використовують для оцінки якості шкіл.
Тести цієї стадії є більш вимогливими ніж тести попередньої. Вони часто базуються на новій шкільній програмі, яку було запроваджено у позаминулому році.
Ці тести проходять на другому тижні травня. Ці тести включають в себе читання з англійської, англійську мову (граматика, правопис та пунктуація), та математику.


Читайте ще у:

Голова бізнес індустрії закликає до змін екзаменаційної системи

У Британії знижується кількість випускників відмінників

Англійські діти серед найбільш незадоволених життям

Різниця між півднем та північчю у школах продовжує зростатиджерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-36108449