Перелік всіх новин

Субота, 23.04.2016 - 06:21

400 Років від смерті Шекспіра

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Упродовж цих вихідних актори та інші виконавці Британії відзначають 400 річницю від дня смерті письменника Вільяма Шекспіра.

Пан David Tennant куруватиме всіма заходами Королівського Театру Шекспіра (Royal Shakespeare Theatre) у місті Stratford-upon-Avon, яке транслюватиметься у прямому ефірі на телеканалі БіБіСі 2 в суботу ввечері.

На цьому вечорі будуть присутніми Принц Уельсу, Чарлз та його дружина Герцогиня Корнвол, Каміла.

Дане шоу, окрім театральних п'єс також включатиме джаз, гип-гоп, блюз, оперу та класичну музику, яку надихали п'єси Шекспіра.

Працівники головного лондонського театру Шекспіра під назвою «Shakespeare's Globe» упродовж цих вихідних показуватимуть короткі фільми по кожній з 37 п'єс Вільяма Шекспіра нa величезних екранах уздовж річки Темзи, між Уестмінстером та Вежовим Мостом (Tower Bridge).

Вільям Шекспір народився у 1564 році. Його перший твір з'явився на світ у 1592 році.

Загалом він написав 38 повних п'єс, серед яких «Ромео та Джульєта», «Сон літньої ночі», «Гамлет», «Король Лір» та Макбет.

У його п'єсах було вперше використано англійські слова «assassination», «addiction», «generous» та «bedroom», які до цього ніде більше не згадуються. Він також додав до англійської мови фрази "elbow room", "heart of gold" та "tower of strength".

Вільям Шекспір помер 23 квітня 1616 року, у віці 52 роки.


Читайте більше:

Макбет (п'єса)

Король Лір

Сон літньої ночі

Гамлет

Ромео і Джульєтта

Вільям Шекспір

Стретфорд-на-Ейвоніджерело: http://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-36111591