Перелік всіх новин

Понеділок, 25.04.2016 - 10:28

Michael Gove : Британію очікує тотальна міграція

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсСекретар Юстиції Сполученого Королівства, пан Майкл Ґоув (консерватор), який є активним учасником кампанії за вихід з ЄС, ще відомої, як Брéкзит, сьогодні заявив, що якщо СК залишиться у складі ЄС, то у майбутньому Британія постане перед фактом тотальної та безконтрольної міграції.

Про це він пише сьогодні у своїй статті у британському щоденнику The Times.

Він стверджує що цей факт несе в собі надзвичайну загрозу публічним службам Сполученого Королівства та додатково спричинить надзвичайно велике навантаження на нашу Національну Службу Здоров'я (NHS).

У своїй статті пан Ґоув застерігає про те, що майбутній вступ у ЄС п'яти нових країн Македонії, Чорногорії, Сербії, Албанії та Туреччини, означає що мільйони людей отримають право вільного переїзду на територію Британії.

Він зокрема каже: "Ми не зможемо контролювати свої власні кордони. Це означає, що наші державні служби постануть перед фактом величезного перенавантаження через приїзд мільйонів людей на нашу територію, що спричинить тут цілковитий хаос. Це значно понизить наші життєві стандарти.".

Європейський союз почав перемовини про членство Македонії, Чорногорії, Сербії, Албанії та Туреччини ще у жовтні 2005 року. Ці перемовини все ще тривають.

Колишній Секретар з Праці та Пенсійного Забезпечення (DWP), пан Iain Duncan Smith (консерватор), раніше також стверджував що міграція у СК вийшла "за межі розумного контролю", а вільне пересування людей по території ЄС означає, що злочинці з країн членів союзу мають змогу безперешкодного в'їзду на британську територію.

Пан Ґоув також стверджує, що міграція спричинює надзвичайне навантаження на британські школи, лікарні та житло. Він каже, що якщо Сполучене Королівство вийде зі складу ЄС, то це значно допоможе найбіднішим британцям.

Минулої п'ятниці Британію відвідав президент Сполучених Штатів Америки, пан Барак Обама, який застеріг британців про те що, якщо вони покинуть ЄС, то це значно погіршить позиції Британії у світі. Він також сказав, що у випадку виходу СК зі складу ЄС Сполучені Штати не зможуть гарантувати швидких та успішних перемовин між СК та США про нову економічну угоду, що у свою чергу матиме дуже негативний вплив на майбутній розвиток британської економіки.

Пізніше, того ж дня, заяву Обами також підтвердила кандидат у Президенти США від республіканської партії, пані Гілері Клінтон. Пані Клінтон має дуже великі шанси стати майбутнім президентом США після виборів які відбудуться восени цього року.

Це викликало у Британії дуже велике обурення, особливо серед прихильників Брéкзиту (BRitish EXIT), котрі звинуватили американське керівництво у намаганні втручання у внутрішні справи Сполученого Королівства.

Проте, це значно підсилило позицію чинного прем'єр-міністра Великої Британії, пана Дейвида Кемерона, який виступає за продовження Британією членства у Європейському Союзі.


Подібні статті:

Лейбористи підтримують проведення референдуму

Референдум : «ЗА ЄС» 52% - «ПРОТИ ЄС» 43%

Стартує агітаційна кампанія до референдуму членства СК у ЄС

Референдум за вихід є ЄС відбудеться 23 червня

Запущено нову міжпартійну кампанію агітації за вихід з ЄС

Кемерон має тверду ціль залишитись у ЄС

Уильям Гейґ - вихід СК з ЄС може спричинити розвал СК

Лорд Роуз вестиме кампанію агітації за ЄС

Кемерон розпочинає перемовини з реформування ЄС

Кемерон каже, що СК отримує особливий статус у ЄС

Палата громад проголосувала за проведення референдуму за вихід СК з ЄС

У Донкастер розпочинається партійна конференція Юкип

Європейці працьовитіші ніж британці

Welby: страх перед мігрантами не є расизм

Озборн: СК не хоче тіснішого союзу

Уряд: брéкзит понизить рівень життя на 6 відсотків

Міграція у СК залишається на рекордно високому рівні

Маґна Карта: Протилежні сили, що плачуть за конституційною конвенцією

Повертайтесь назад до Польщі

Озборн: жодної копійки для порятунку Греції

Алекс Салмонд: другий референдум неминучий

Бос Британських Комерційних Палат подає у відставкуджерело : http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-eu-referendum-36126993