Перелік всіх новин

Середа, 27.04.2016 - 17:23

Ізраїль потрібно перенести у Сполучені Штати

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Член Палати Громад британського парламенту від лейбористської партії, панночку Naz Shah було сьогодні тимчасово усунуто з її партійної посади генеральним секретарем лейбористської партії за її антисемітські заяви.

Панночка Нец Шах є членом Палати Громад від лейбористської партії, де представляє округ Західний Брадфорд.

Напередодні, ще у 2014 році вона поширила на своїй сторінці у Фейсбук кілька антисемітських світлин, серед яких зображення про те, що цілу країну Ізраїль потрібно перенести на територію Сполучених Штатів.

Пізніше вона виступила з заявою у Палаті Громад, у якій вибачилась за ці репліки. Вона сказала, що ці репліки було написано ще до того, як вона стала членом парламенту.

В офіційній заяві лейбористської партії йдеться про те, що лідер партії, пан Джеремі Корбин та панночка Шах взаємно домовились про її тимчасове усунення від партійної роботи до тих пір, поки не завершиться внутрішнє партійне розслідування у цьому скандалі.

Пан Корбин був змушений піти на цей крок через тиск на нього з боку консерваторів і особливо з боку Прем'єр-міністра Дейвида Кемерона, який сьогодні у Палаті Громад, під час Питань до Прем'єр-міністра сказав, що: "Той факт, що, буду відвертим, ми маємо члена парламенту від лейбористської партії, яка робить репліки про те, що Ізраїль потрібно транспортувати до Америки, є просто вельми надзвичайним.".

Пан Корбин сказав, що то були колишні репліки, які панночка Шах робила ще до того, як стала членом парламенту, за що вона офіційно вибачилась.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук панночка Шах у 2014 році поширила чийсь малюнок, на якому було зображено карту Ізраїлю на території США, як один зі штатів і де було написано "Вирішення палестинсько-ізраїльського конфлікту - Перенести Ізраїль на територію Сполучених Штатів і проблему вирішено". Панночка Шах там дописала "це заощадить їм кілька копійок".


Читайте також:

Поліціянта не судитимуть за притискання шиї коліном Поліціянта не судитимуть за притискання шиї коліном23.02.2021
Чоловіка обприскали шкідливою речовиною

Жінка виграла справу по кастовій дискримінації

Ризик повернення Англії до жорсткого расизму

Лондонську поліцію розслідуватимуть за расизм

Nicky Morgan: заборона юдейським жінкам їздити недопустимаджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-36148704