Перелік всіх новин

Середа, 27.04.2016 - 22:12

У Лондоні протести на захист довкілля

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВ середу у британській столиці відбувся марш проти забруднення повітря, від якого у Британії щороку помирає приблизно п'ятьдесять тисяч людей.

У своєму звіті члени парламентського комітету з харчів, довкілля та віддалених громад закликають уряд вжити негайних заходів аби зупинити погіршення стану повітря на території Британії.

Члени комітету зокрема закликають уряд ввести схему компенсації списування старих дизельних автомобілів (старших ніж десять років) та зміни їх на нові. Пропозиції членів парламенту також включають розширення повноважень місцевих рад для запровадження так званих "зон низького забруднення" та запровадження додаткової сплати, при в'їзді у ці зони.

Вони також закликають центральні структури ЄС ввести жорсткіші вимоги до виробників автомобілів з метою максимального зниження кількості викинутих у атмосферу газів.

У Департаменті Транспорту центрального уряду минулого тижня повідомляли, що жодний з 37 найпопулярніших дизельних автомобілів не відповідає сучасним обмеженням викинутих газів у реальних дорожних (не лабораторних) умовах.

Погана якість повітря Британії руйнує її довкілля та значно погіршує здоров'я британців.

Упродовж останніх років викиди у атмосферу шкідливих газів значно знизились, але все одно ще не досягають безпечного рівня.

За даними дослідників, від поганої якості повітря у Сполученому Королівстві щорічно помирає приблизно сорок - п'ятьдесять людей.

Погана якість повітря спричинює хвороби серця, хвороби дихальних шляхів та інші.

Серед газів, які викидають автомобілі найбільш шкідливими є оксид натрію (NOX) та вуглекислий газ (CO2).

У грудні минулого року Департамент Довкілля, Харчів та Віддалених Громад (Defra) оприлюднив звіт про заплановані заходи щодо покращення якості повітря та запровадження "незабруднених зон" у містах Бірмінгем, Лідз, Ноттінгем, Дербі та Саузгемтон до 2020 року.

При в'їзді у ці зони доведеться платити додаткову плату.

У лютому цього року Королівський Коледж Психіатрів та Королівський Коледж Педіатрів і Дитячого Здоров'я, застерегли, що забруднене повітря починає вражати дітей ще під час їх перебування у тілі матері.


Також читайте:

Для боротьби з повенями та збереженням ґрунту потрібно відновлювали населення бобрів

Сьогодні британська електроенергетика прожила перші за всю історію 24 години без вугілля

ПМ натякнула на урядову допомогу власникам дизельних авто

Крамниці братимуть 5 p за пластикові сумки

Протестувальники заблокували летовище Гіфроу

Місцеві ради вимагають повноважень карати за сміття

Уряд дав добро на будівництво припливної лагуни

Кемерон обіцяє до кінця року вирішити питання третьої злітної смуги у Гіфроу

Парламент перегляне прокурорські повноваження RSPCA

Місцева рада заблоковує фрекін

Шотландія заборонить вирощування ГМ культур

Королівська Промова: очікуються багатотисячні протести анти-консерваторівджерело : http://www.independent.co.uk/news/uk/