Перелік всіх новин

П'ятниця, 29.04.2016 - 10:12

У банківські вихідні Британія буде під мокрим снігом

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????За даними британського бюро метеорології (Met Office), прийдешні банківські вихідні мабуть відзначаться дуже мокрою та холодною погодою на практично всій території Сполученого Королівства.

Попри те, що у Британії вже давно календарна весна, її погода з надзвичайно низькими температурами та пронизливими вітрами, ніяк на це не вказує.

У п'ятницю північно-ірландців та шотландців попереджають про дуже велику ймовірність мокрого снігу та жахливі пориви морозяних шквалів.

Упродовж п'ятниці холодна зимова погода може принести дуже багато опадів на північні райони британських островів. Очікується. що опади рухатимуться у південно-східному напрямку.

На південному сході Англії температури можуть сягнути 13°С. Проте, на решті території Англії люди бачитимуть максимум 8°С, що є менш-більш нормальним для початку січня.

Речники бюро метеорології кажуть, що залишки зимової кліматичної системи, які принесуть з собою сніги, пануватимуть над Британією до кінця п'ятниці.

Після холодної п'ятниці, в суботу погода стане дещо теплішою та ще більше покращиться у неділю і понеділок, коли на південному сході Британії очікується підвищення температури до 15°С, але водночас може бути вельми мокро.

У понеділок погода також має бути вельми мокрою, особливо у східних частинах Англії.

Перший та останній понеділки травня у Англії є так званими банківськими, тобто офіційними вихідними днями. За звичай, якщо люди працюють у ці дні, вони отримують подвійну оплату, але це все ж таки залежить від роботодавця, бо офіційне законодавство їх до цього не зобов'язує.


Подібні статті:

Британцям обіцяють теплі вихідні та спекотний квітень

Над південною Англією вирує Кéйті

Шотландія зустрічає Ебіґейл

Барней залишив тисячі будинків без світла

Через гарячу погоду підірвано графік залізниці

Уимблдон та Ґлестонбері мабуть файно покропить

Спека наступного тижня може спричинити незручності на Уимблдоніджерело: https://inews.co.uk/essentials/news/uk/sleet-snow-warning-bank-holiday-drivers/