Всі новини

Субота, 30.04.2016 - 11:21

Британці платитимуть значно менше за роумінг в межах ЄС

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Британці, які користуються мобільним зв'язком за межами Сполученого Королівства, але на території Євросоюзу, від сьогодні платитимуть значно менше.

На території 28 країн ЄС починають діяти обмеження тарифів для споживачів мобільного зв'язку, котрі користуються ним поза межами своєї країни, а від липня наступного року ці тарифи, які відомі, як стягування за роумінг, на території ЄС будуть скасовані взагалі.

В уряді кажуть, що завантажування даних, відсилання текстових повідомлень та телефонування, заощаджуватиме британцям загалом мільйони фунтів.

Щодня ЄС відвідує приблизно мільйон британців і всі вони разом витрачають приблизно 350 мільйонів фунтів щороку за користування мобільними пристроями у роумінгу.

Споживачі ЄС сплачують додаткові тарифи за роумінг. тобто при користуванні мобільним зв'язком за межами своєї країни. Оплата за роумінг, яка також включала оплату за з'єднання під час дзвінка, завжди додавалась до мобільних рахунків споживачів і таким чином, якщо хтось робив особливо багато короткочасних дзвінків, їх рахунки легко сягали 200 - 300 фунтів на місяць або часом просто тріщали по швах.

Він сьогодні на це накладається обмеження і в особливості значно обмежуються додаткові стягнення за завантажування даних, тобто за користування інтернетом та електронною поштою.

Приблизно так само вводиться обмеження на здійснення дзвінків. Стягування за тексти, котрі відсилаються у роумінгу, знижено на цілих 66%.

Від сьогодні, коли ви перебуваєте за межами своєї країни, але у межах ЄС і користуєтесь мобільним, оплата за з'єднання під час телефонного дзвінка, яка до сьогодні коштувала вам 16.5 пенів, тепер не перевищуватиме 4.

За завантажування даних у роумінгу, яке раніше коштувало вам 17.4 пені, тепер не перевищуватиме також 4 пені.

За приймання телефонних дзвінків у роумінгу, до сьогодні з вас стягувалось 4 пені, від сьогодні не більше однієї пені.

За відсилання текстів раніше стягувалось, 5 пенів, від сьогодні не більше 2 пені.


Також читайте:

Брекзит : трійка оголосила про плату за роумінґ Брекзит : трійка оголосила про плату за роумінґ9.09.2021
Vodafone стала найгіршою мобільною компанією у Британії

Британські міста з найкращим та найгіршим 4G з'єднанням

Мобільний зв'язок у Британії надто слабкий

Іноземних студентів помилково нагородили мільйонами фунтів

Виявлено дірку в отриманні EHIC через NHSджерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36171266