Всі новини

Неділя, 01.05.2016 - 12:48

Букінгемський Палац оприлюднив офіційні фото Принцеси Шарлот

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Свіжі фотографії Принцеси Шарлот, які було зроблено її мамою, Герцогинею Кембриджу, було видано у день першої річниці народження принцеси.

Чотири свіжі фотографії було зроблено у квітні цього року у сімейному помешканні, у графстві Норфолк.

Завтра, 2 травня, Принцесі Шарлот виповнюється один рік. На одному фото видно, як Принцеса Шарлот вже ходить з допомогою візка.

У Палаці Кенсингтона кажуть, що Герцог та Герцогиня Кембриджу з великим задоволенням погодились на оприлюднення цих фотографій.

Останнього разу Принцесу Шарлот вперше бачили на публіці під час її хрестин у липні минулого року. Це також була перша поява всієї сім'ї на публіці від часу народження принцеси.

У березні цього року герцог та герцогиня оприлюднили серію фотографій, які було зроблено під час їх відпочинку у французьких Альпах.

Принцеса Шарлот, як і її батько та бабуся (Елизабет 2), належать до династії Уиндзор. Епоха династії Уиндзор починається з королеви Вікторії (початок минулого сторіччя). Офіційна назва - Будинок Уиндзорів (House of Windsor).

Варто зазначити, що прізвище Уиндзор є зміненим для кращого споріднення з англійською мовою. Оригінальне прізвище династії - Саксен-Кобург і Ґота (House of Saxe-Coburg and Gotha), яка є німецькою династією.

У понеділок, 2 травня 2016, Принцесі Шарлот виповнюється 2 рокиПринцеса Шарлот вже починає ходити


Принцеса Кембриджу - Шарлот Елизабет Діана Уиндзор


Листопад 2015. Принцесі Шарлот 6 місяцівВся сім'я на відпочинку у французьких АльпахТакож читайте:

Принц Джордж вчитиметься у школі Thomas's Battersea

Хрестини Принцеси Шарлот

Принцесу Шарлот похрещено

Елізабет ІІ святкує 90-річчяджерело: http://www.bbc.co.uk/news